Po šventės…

Paniurnėkime…

  1. Eitynes Kaune žiniasklaida pateikė taip skirtingai, kad likau nesupratęs – tai 400 dalyvių ar 1000? Aišku tik tiek – žiniasklaida ir ideologija metodų nekeičia…

  2. Koncertas per LTV buvo skirtas kam? Muzikos profesionalams? Senoliams? Bet juk jie klauso „Duokim garo“ ir „Pageidavimų koncerto“ muzikos… Aš nei profesionalas, nei senolis, bet sakau griežtai: lietuvis nėra toks, kad jam vis tik ūūūū-ūūū… muziką paduok, kad jo kūnas tik graudingas ir didingas melodijas atitinka! Per šventes aš noriu ir galiu siautėti, linksmintis! Atsikabinkite jūs su savo maldomis ir giesmėmis, pasilaikykite jas Vėlinėms.

  3. Ar gali būti kas nors be bažnyčios? Kokia nors valstybės šventė, pavyzdžiui? Negali… Todėl manęs ir nėra tose šventėse… Aš švenčiu su Visatos Valdovu!

***

Apverčiu plokštelę. Man patinka tradicija mūsų valstybės vėliavą kelti kartu su Estijos ir Latvijos vėliavomis. Labai patinka ta tradicija! Gal tai net unikali tradicija pasaulyje? Kažin, ar Irako vėliava keliama kartu su Irano ir Afganistano. Net Šveicarijos vėliavą kažin ar kelia kartu su Vokietijos ir Prancūzijos vėliavomis.

*

Siūlau praplėsti tradiciją. Tarp vėliavų stiebų – gražus Lietuvos kontūro maketas. Pakyla Lietuvos vėliava. Pakyla Latvijos vėliava. Pakyla Estijos vėliava. Pakyla Lenkijos vėliava. Pakyla Baltarusijos vėliava. Pakyla Rusijos vėliava.

*

Skubėkite pasipiktinti. Pagalvosite vėliau…

Atsakymai

Burgis, 2013-02-17 08:58:20

Reitingams…

ak, 2013-02-17 11:10:56

be bažnyčios negalima. Kaip visi buvę komunistai sėdintys seime, partijų vadovybėje, gaunantys signatarų rentas ir t.t. įrodys, kad jie nebe komunistai?

Uoliausios katalikės dabar yra tos mokytojos – klasių vadovės, kurios savo laiku eidavo prie bažnyčios, kad galėtų sužinoti kurie pionieriai ten lankosi ir skųsdavo juos mokyklos partinės organizacijos sekretorei…

Antra, dabartiniai valdantieji turi baisiai daug nuodėmių – juk vagia, meluoja, pardavinėja tą Lietuvos vlstybę kaip tik gali. Aš naiviai tikiu, kad mišių metu jie dėl to atgailauja, išpažįsta nuodėmes ir tikisi, kad tėtušis Jehova jiems atleis – jis juk žydas ir jam ta Lietuva yra “dzin”..

Giedrius B., 2013-02-17 12:12:40

Drąsu …

Vistik Lietuvoje yra nerašyta taisyklė, kad prieš biblinį ciesorių burnodamas toli neisi …

Bažnyčia vistiek lieka vienu didžiausiu turto ir galios valdytoju Lietuvoje, tad nepaisant kuris amžius, tenka su tuo skaitytis …

Paprastai daroma patyliukais nesigarsinant kaip čionai – šiauriečių mažakalbių provicija vistik …

Regina D., 2013-02-17 18:09:13

Tie trys pirmi punktai tobuli :). Daugelis taip manome, tik nedrįstame viešai pasakyti.

Teko būti Vasario 16 minėjime – siaubas, baubas ir nesąmonė :). Vaikšto visi lėtai po sceną lyg lunatikai ant ištiestų rankų gėles / vainikus laiko. Dainuoja ilgai ir tęsiamai, koks veteranas atsistoja, tuoj visi iš paskos stojasi – ir stovim visi kaip per laidotuves. O jau valdžiažmogių kalbų banalumas!

ak, 2013-02-17 21:15:18

Beje, nors buvau savo laiku savanoris jau daug metų nesu buvęs jokioje vasario 16 ar kovo 11 šventėje. Išskyrus gal kokius pirmus trejus metus po nepriklausomybės atkūrimo.

Renaldas, 2013-02-17 22:25:23

Didmeistrio ėjimas. Vargu bau, ar silpnieji tai sugebėtų. Sutinku, kad būtų garbinga iškelti Rusijos vėliavą parodant solidarumą su mąstančiais kaimynų žmonėmis. Beje, seimo rūmus gyniau ir ant Sitkūnų bokštų tvoros naktį sėdėjau , kai tanketės privažiavusios buvo…

Rimvydas, 2013-02-18 19:13:02

Giedriau:

O gal vieną kart reikėtų baigti su tuo skaitytis?

Juk visada būna pirmas kartas 😉

Ar geriau pagal posakį: kaip radom taip ir paliksim…