Prasidėjo…

Šiandien oficialiai prasidėjo rinkimų į Seimą agitacinis mėnuo. Išgirsime, ko negirdėję, perskaitysime keistų dalykų, pamatysime nesmagių vaizdelių… Svarbiausią dalyką jau žinome – eilė prie Seimo labai ilga! Tegu jie aiškina ką nori, bet paslėpti to, kad seimūno vieta labai patraukli, nepavyks. Nepavyks paslėpti ir to, kad pretendentai nerungtyniauja erudicija, išsilavinimu, kompetencija, patirtimi, o įrodo graudų dalyką – ir aš, ir aš, ir aš galiu valdyti valstybę! Graudu ir tai, kad materialioji gerovė daugybei žmonių yra galutinis gyvenimo tikslas, gyvenimo laimė.

*

Vakar per TV verslininkas Benas Gudelis pasakė, kad Seimo nariai turėtų gauti tokį atlyginimą kaip ir studijoje buvusi slaugytoja. Studijoje buvę Seimo nariai reagavo taip – niekaip nereagavo! – lyg būtų pasakytas dėmesio nevertas absurdas. Vargšai tautos atstovai… O juk Sąjūdžio laikais atrodė, kad jie duona vandeniu mis, kad tik šaliai pasitarnautų…

*

Jau esu čia rašęs, bet rinkimai nauji, todėl vėl pakartosiu, kaip mes, piliečiai, turėtume elgtis šiuo agitaciniu laikotarpiu. Oriai, ramiai parodyti, kad kova dėl vietos prie lovio mūsų visai nedomina. Kiekviena proga ir neproga pabrėžti, kad nėra lygių ir lygesnių. Rinkdamiesi, už ką balsuoti (jei balsuoti), turime ne klausyti, ką jie kalba, ne skaityti, ką jie rašo, o pasidomėti, kaip jie gyveno ir gyvena, kokios jų šeimos, kokie jų darbai, pasiekimai.

*

Agitacinis laikotarpis yra gera pramoga. Nepraleiskime progos pasimėgauti!

Atsakymai

Burgis, 2012-09-14 12:39:41

Įvertinkite…

sonata, 2012-09-14 15:46:16

🙂 konkursas didesnis nei mano laikais į medicinos universitetą – būdavo 9-10 5 vieną vietą, dabar kiek daugiau nei 14. Pamąsčiau apie Šeimininko akcentuojamus pasiekimus. Ar pasiekimas yra 35 milijonų turėjimas? Iš per tą pačią laidą kalbėjusio seimo nario trykšte tryško panieka šalia sėdintiems, nesugebėjusiems to padaryti ar “pasidaryti”. Ar pasiekimas yra susiformavęs Gudelio kredo, išsakytas mano nemėgstamam Puteikiu, daugmaž – “biednas, kad durnas ir durnas, kad biednas”. Pasiekimas , manyčiau, būtų profesoriaus Kėvalo paskaitos užsienyje. Bet – pirmoj vietoj grojo motyvas, kad “už vieną paskaitą gaunu tiek, kiek Lietuvoj už visą mėnesį”. Ir tik prisiminęs, kad yra “geriečio” rolėj, paantrino, kad paskaitomis garsina Lietuvą. Tai visgi, kas yra pasiekimai?

cimas, 2012-09-15 00:43:55

“(jei balsuoti)” – kaip bebūtų dalyvauti privaloma. Nes kuo mažiau dalyvaujančių tuo labiau išrinkti panašūs į neateinančius.

Arvydas, 2012-09-16 11:24:24

Gaila, kad kova vyksta ne dėl naujų idėjų, šviesių vizijų ir ryžtingų darbų. Ne dėl garbės, ne dėl orumo, ne dėl prestižo. Ne dėl vietos istorijoje. Gaila, graudu ir gėda, jog kova verda tik dėl vietos prie lovio. Kitokio žodžio šiam politiniam farsui aš nesugalvoju.

d, 2012-09-17 16:33:34

Tie, kurie Sąjūdžio laikais veikė, toje laidoje nedalyvavo

sonata, 2012-09-17 22:03:38

Veizėju LRT laidelę Seimo rinkimai 2012. Šilanskui, Šapranauskui, Žvaneckiui kartu paėmus reikia slėptis. Po lapais, anklode, spintoj – į sceną išėjo juodojo jumoro gigantai. Oi, kaip reiktų kandidatuojantiems privalomo detalaus psichikos būsenos ištyrimo…