Profesorius niekada nepyksta

Šįryt garaže pamačiau vorą. Voras neša laimę, kas to nežino?

Bus gera diena!

Šiandien – dvi šventės.

Gimnazijoje – lietuviškos dainos konkursas. Jums reikėtų pamatyti ir pajausti, su kokiu entuziazmu klasės ruošiasi konkursui! Jau net pradėjau nerimauti – juk ir matematikos mokytis reikia…

Taikomosios matematikos katedroje – profesoriaus Zenono Navicko gražaus jubiliejaus paminėjimas. Šiomis dienomis vis galvoju apie Kolegą ir vis su šypsena… Jis toks geras! Nesu matęs jo supykusio. O juk būdavo, kartais katedroje skildavo kibirkštys, posėdžiuose kartais vienas kitam sakydavo labai nemalonius žodžius. Bet tik ne Zenonas Navickas!

*

Aš vis stebiuosi, kaip jis įtinka studentams, dėstydamas tikrai ne paprasčiausius matematikos kursus. Patirtis… Vis prisimenu Zenono pasakojimą  apie tai, kaip jis matematiką dėstė afrikiečiams. Mokėjo įtikti! O dabar ir mūsų universitete yra afrikiečių ir į juos panašių (matematikos prasme) lietuvaičių…

*

Džiaugiuosi, kad katedroje esu „įstrigęs“ tarp jaunesnių ir vyresnių už save. Šiandien sveikinu savo vyresnįjį Mokytoją!

Atsakymai

Burgis, 2014-03-14 08:33:55

Sveikinkite!…

sonata, 2014-03-15 21:57:52

Matrica…:) Prieš 20 metų taip buvo tituluojamas gerbiamas solenizntas:) Sveikinimai ir nuo tų lietuviškų matematikos prasme afrikiečių:)