Ruduo. Vakaras provincijoje…

Ištuštėjo gimnazijos kiemas… Grupė mūsų gimnazistų išvažiavo į Vilnių, į spektaklį „Dėdė Vania“. Mūsų kaimynai verslininkai darbus jau, matyt, baigė. Ką jie veiks savaitgalį? Ką veikia šalies žmonės ilgais rudens vakarais?

*

***

Netiesa, mes nesame provincija!

*****

Gero savaitgalio!

Atsakymai

Burgis, 2013-10-18 15:31:54

Pasidžiaukime!…

ak, 2013-10-18 16:04:10

Ta Kalifornija, kai kuriems JAV gyventojams irgi atrodo provincija….

ak, 2013-10-18 16:09:35

Beje, kauniečiai mano, kad gyvena mieste, o žemaičiams Kaunas tik mažas užkampio miestelis kažkur toli nuo sostinės…. (turiu omenyje Telšius).

ta proga senas anekdotas:

“Grįžta žemaitis iš Čikagos ir pasakoja kaimynui buvęs dideliai toli.

– Na ir kur yra ta Čikaga?” – klausia kaimynas. – Gal ir už Skoudą toliau?

– Daug toliau, – aiškina sugrįžėlis…

– Na į ožkampie tamista buvai, – užjaučia kaimynas….

Adefagija, 2013-10-19 00:15:06

Jus visi jau palaimingai miegat, o ar zinot, ka as vargse veikiu?

Taigi gavau siandien kysio – kelmuciu kibira, ir tai per apmilka, nes mano pareigybei kysio niekas neduoda….. Bet sumaise su kita tarnautoja 🙂

O merui, tai maciau, baravyku nunese, – vat kokia neteisybe 🙁

Tai va, dabar sedziu, trinu akis kaip miego noriu ir darineju tuos sungrybius, nes gaila ismest…..Vis tik – pirmas mano kysys.

Galvoju, kazin Direktorius daznai kysiu gauna? Ir kazin kokiam pavidale? Ar mamytes atnesa, ar jau patys gimnazistai moka subtiliai iteikt, kad Direktorius neisizeistu…….

Hm…..idomu butu suzinot….

P.S. Rytoj manes nelaukit – miegosiu visa diena.

ak, 2013-10-21 14:03:11

Nu tau nenuskilo – mano pirmas kyšis buvo “Metaxos” butelis – ir geros – beje davė tuometinis Rietavo klebonas. Patiko. Tiesa iš Plungės savivaldybės mane išmetė už tai, kad ėmiau kyšius. Bent jau tai buvo viena iš priežasčių. Aš dirbau paminklotvarkininku… Aš nesakau,kad kelmučiai blogiau už “Metaxa” tik tiesiog pats esu grybautojas – turiu baravykų, raudonikų ir dar biesai žino kokių grybų šiemet apie penkiasdešimt litrų.

Adefagija, 2013-10-21 19:18:18

Cha-cha-cha……

Kyshininkas-fuuuuuuuuuuuuuiiiiiiiiiiiiii…

Tai koki paminkla su tuo Rietavo klebonu patvarket uz Metaxos buteli?

ak, 2013-10-22 08:07:19

Nieko ypatingo – tas klebonas tenorėjo, kad nesikabinėčiau prie jo surinktos kryžių kolelkcijos. Mat kai kurie tie kryžiai galėjo būti paveldo objektais. Na o šiaip tų kyšių gavau nedaug, bet visi žinojo, kad norint sutvarkyti reikalą greitai ir gerai mane reikia pavaišinti taure ar keliomis raudono ispaniško vyno. Būtent tada jį pamėgau.

Adefagija, 2013-10-22 11:47:55

Ak, kaip jus galejot kabinetis prie privacios kolekcijos? Cia jau yra ne savivaldybes nusmurgusio paminklotvarkininko reikalas. Matomai, virsijote savo igaliojimus, del to gavot per kepure.

Aplamai, situ dykaduoniu etata reiketu panaikinti. Ir pas mus savivaldybej plavineja toks a la’ menininkas, ilgus plaukus i uodega susirises. Kokius jis ten paminklus tvarko nezinau, bet, kai einu i sklepuka kaljano patraukt, dazniausiai matau sedinti “pirmam langely” pas tokia Knopke……

As dabar paseksiu, ar pas ji klebonas nevaiksto 🙂

ak, 2013-10-22 12:13:00

Na. Adefagija, normalus valdinbinkas prie visko prisikabinti gali ir kyšį gali paimti už bet ką. Net ir tamsta gali ką nors užpjauti taip, kad ne tik kyši duos, bet ir restoranan pakvies ir šiaip… O kokią jau tą kalbą tu tvarkai? Juk irgi esi tikia pat “šuniui penkta koja” kaip ir tas pakvakęs menininkas….