Santuoka gauna pasą

Prieš 16 metų rugsėjo 25 dieną Dovilė pasakė „taip“ mūsų sūnui Elijui. Iš visos širdies dėkojame jai už tai! Ir mudu abudu sveikiname judu abudu!

*

Padaryta beveik viskas, ką priklauso padaryti:

***

Liko svarbiausi dalykai: užauginti dukreles, išmokslinti, išauklėti, tikriems vyrams atiduoti, anūkėlius sutikti, džiuginti, lepinti…

*

Jie gyvena taip greitai, kad, skambindami telefonu vienam ir kitam, mes įpratome išgirsti: „Aš dabar Niujorke… Kanadoje… Tokijuje… Kalifornijoje… Maskvoje… Naujojoje Zelandijoje… Brazilijoje…“ Kur dursi į pasaulio žemėlapį, ten jie jau buvę…

Bet man svarbiau kas kita: noriu, kad jie būtų buvę visose savo vidinio gyvenimo džiaugsmo ir palaimos viršūnėse. Noriu, kad jie tas viršūnes lankytų kuo dažniau.

Toks ir palinkėjimas šią džiaugsmingą dieną. Švęsime!

Atsakymai

Andrius, 2015-09-25 14:34:31

Manau, kad jūsų norai yra per dideli. Į vidinio gyvenimo džiaugsmo ir palaimos viršūnes gali įkopti tik pats žmogus asmeniškai, nepriklausomai nuo savo tėvų, giminių, draugų ir visokių prietelių norus ar nenorus.

Ne viskas paklūsta valdingiems žmonėms

Burgis, 2015-09-25 14:41:02

Andriui: nesupratau logikos… Aš gi tik noriu, o ne ruošiuosi ką nors daryti! Gal Jūs iš Pravieniškių? Ten kaip tik tokia logika… :-)))

Andrius, 2015-09-25 16:36:10

“Pravieniškių logika” yra jūsų paties sugalvota, nes pačios Pravieniškės yra tik kažkoks kuklus pakaunės miestelis. Aš ne apie jūsų skaudulius. Norėjau pasakyti, kad mes negalim nugyventi kitų gyvenimo, kad ir kaip to trokštume. Kiekvienam iš mūsų yra skirtas savo gyvenimas su visais jo išgyvenimais.

Kad ir kaip mylėtumėt sūnaus šeimą, jūs negalit patirti to paties meilės jausmo savo marčiai, ką jai jaučia jūsų sūnus. Arba tos pačios meilės ir asmeninės pareigos savo anūkėms, ką jaučia jų mama.

Štai apie ką aš.

O, atrodo, ėmėt ir supykot.

Burgis, 2015-09-25 17:19:27

Andriui: neturiu dabar laiko, bet Jūs tik pažiūrėkite, ką aš teigiu ir ką Jūs neigiate! Tai juk visai skirtingi dalykai! Niekada neskubėkite rašyti, kol nesupratote, kas teigiama…

***

Kokios frazės: „jūsų skaudulius“ (gal mano triumfą?), „jūs negalit patirti to paties meilės jausmo savo marčiai“ (būčiau labai keistas, jei to norėčiau, bet gi aš ne to noriu!), „asmeninės pareigos savo anūkėms“ (aš anūkėms jaučiu meilę, o ne pareigą!). Štai jos jau atvažiuoja, mano džiaugsmas!

miklis, 2015-09-25 18:57:13

Manau, jog kelionės turėtų būti skirstomos į geografines ir vidines (arba keliones po save). Tik mokslo šakos skiriasi – geografija ir psichologija. Bet ir tai – tik teorinė dalis. Matyt geriausiai tą supranta tikri keliautojai, pvz. tie, kurie tranzuoja, kopia į kalnus arba savo susikonstruotais laivais plaukioja jūromis, nes nemanau, kad įmanoma pabendravus su kitomis kultūromis ir patyrus įvairių sunkumų kelionėse nepažinti savęs. Nors man teko matyti ir diletantų stiliaus pseudokeliautojų. Anie teigia, kad tik praturtėjęs gali leisti sau nakvoti kitų šalių viešbučiuose kas mėnesį, nedirbti po 8 val. per dieną ir būdamas finansiškai laisvas pakeisti požiūrį į gyvenimą. Bet jie man, suprantama, atrodo pasipūtę ir sureikšminę pinigus. Užsiimu ir aš visokiomis kelionėmis, labai jos padeda, tik reikia turėti idėjų kaip tą daryti. Ne visi tas keliones vertina.

Jūratė, 2015-09-26 02:55:05

Man labai įdomu, o jei Jūsų vaikai gyventų tame pačiame mieste, kaip ir Jūs, ar ilgesys jiems būtų mažesnis? Ir kaip paleisti savo vaikus, o vaikams, paleisti tėvus (t.y. išsikraustyti)?. Aš vaikas ir man širdys plyšta, kaip palikti tėtį gyventi vieną. Negaliu to padaryti, o man jau 25-i.

Vitalija, 2015-09-26 14:04:23

Jūrate, nesisielokite. Visą gyvenimą pragyvenome trys kartos kartu. Nieko neatsitiko, dar linksmiau ir paprasčiau.Lengviau vaikus auginti ir senti lengviau:)

Rasa, 2015-09-26 17:58:42

Jūratei: Gal vis tik tėčiui geriau būtų žmoną susirasti ar surast? 🙂 Juk gal nesenas, jei tau tik 25-eri? Jei jau jam sunku vienam 🙂

Irena, 2015-09-26 18:24:24

su visa pagarba Jums, Burgi-šį kartą aš pritariu Andriui.

Nepykit ir nesipykim, o važiuokit grybaut-mano laukuose beprotiškai dygsta raudonikiai, o jau ir baravykas vienas kitas pasirodė-pasikvietėm draugus ir puikiai pagrybavom.Savo dalią atidavėm draugams ir dabar esame laimingi…

Burgis, 2015-09-27 20:49:18

Irenai: su visa pagarba Jums pranešu, kad Jūsų diagnozė klaidinga kaip ir Andriaus… Aš nepykstu, aš negaliu pykti ant žmonių, kurie nieko apie mane nesupranta, bet aš niekada nepraleisiu be dėmesio tokių komentarų! Visuomenę reikia mokyti, svetainę reikia valyti – kitaip kokia ji svetainė?

*

Po įspūdingo savaitgalio esu dar linksmesnis! Ir Jūs būkite.

Burgis, 2015-09-27 20:54:54

Jūratei: ne, aš niekada nekalbėjau apie ilgesį! Mes kraustomės arčiau anūkėlių ne dėl ilgesio, o dėl patogumo. Mudviejų patogumo ir jų, keturių anūkėlių, patogumo.

Ilgesys man patinka! Jo atstumai neveikia. Jo laiko tarpsniai neveikia. Jis yra toks vidinės būsenos rodiklis, kuris parodo – myliu!

qwerty, 2015-09-27 22:07:51

Senas-jaunas…visa tai fikcija, susigalvota. Visi vienos kartos. Visi lygūs.

qwerty, 2015-09-27 22:08:58

kartos 60 metų ribose