Šeimos dešimtmetis

Aš mėgstu skaityti. Sunkus tai darbas, bet prasmingas…

***

Šiandien su gimnazistais diskutavome apie žiniasklaidą, apie bulvarinę spaudą. Maloniai nustebino keli “referendumų” rezultatai:

Tikiuosi, kad išmokysime gimnazistus esminių, prasmingų ir naudingų dalykų. Pavyzdžiui, senelio ekipažas su Luku neturi atsilikti nuo močiutės ekipažo su Mildute. Žiūrovai turi likti patenkinti.

***

Lygiai prieš dešimtį metų ši jauna pora vestuvių dieną fotografavosi Kauno Botanikos sode tarp gėlių. Dabar jie trise atrodo dar gražiau… O vakar sutikau buvusią gimnazistę, kurios vyresnysis sūnus jau devynerių metų! Jaunimėli, jaunimėli, laikas lekia kaip vėjas!

***

Nikolajus Nekrasovas. Nieko neversiu, suprasite iš nuotraukų…

Есть женщины в русских селеньях

С спокойною важностью лиц,

С красивою силой в движеньях,

С походкой, со взглядом цариц,—

Их разве слепой не заметит,

А зрячий о них говорит:

«Пройдет — словно солнце осветит!

Посмотрит — рублем подарит!»

***

Tik spėjome atsisveikinti Vilniuje, o Mildutė jau šiandien atvažiuoja pas mus… Todėl nebemoku nei rimtai supykti, nei visai nusiminti. Todėl jūs geriau suprasite, kodėl kai kurių “žnaibymasis” žiniatinklyje man prilygsta kutenimui.

Atsakymai

Jūratė, 2009-10-02 14:43:31

Priklausomai kada gimnazistė baigė Gimnaziją. Jei prieš 15-20 metų, tai nieko stebėtino, kad vaikui 9. Aš baigiau pieš 10 metų, o mano vyriausiajai beveik 5

Arturas, 2009-10-02 16:17:57

Tikrai, kad laikas lekia nepastebimai greit. Direktoriau, o Jūs įsivaizduojat, kad kai kurių buvusių gimnazistų vaikai jau gali stoti į KTUG?

Burgis, 2009-10-02 17:06:53

Artūrai, koks džiaugsmas! Visą savo pirmąją laidą kviesk į dvidešimtmetį! Jūs mums labiausiai reikalingi! Žinok, net ministras žadėjo atvažiuoti…

O gimnazijoje mes kažkada kalbėjome apie Tavo vaikus, laukėme… 🙂 Kur jie, kokie jie dabar?

Arturas, 2009-10-02 19:10:06

Direktoriau, kvietimo procesas vyksta – tikriausiai ant rankų pirštų galima suskaičiuoti tuos, kurie nežino apie renginį. Deja, kai kurie “užsieniečiai” jau pranešė, kad negalės atvykti, o kiek susirinks “čiabuvių” bus matyt spalio 9 d. Tą dieną apie vaikus ir pakalbėsime 🙂