Seklumos

arkliukas

Karštis… Nuseko upės. Apsnūdo gyvenimas…

„Tingiai barasi.“ Nepamenu, kuriame rusų klasikos kūrinyje perskaičiau šią frazę ir man įstrigo.

*

*** Šmėstelėjo pranešimas apie vieno banko pasitraukimą iš privačių klientų rinkos ir dingo… Pranešimas dingo, ne pasitraukimas?

*** Miglotas „Fresh Market“ pasitraukimas iš rinkos. Kam tai rūpi, tiesa?

*** „Prezidentė ragina VMI atkreipti dėmesį į „VP grupę““ (_lrytas.lt_). Atkreipti dėmesį ir viskas?

*** „„Mirtininkų“ sąrašas: studijos, nesulaukusios nė vieno studento“ (_lrytas.lt_) Ir kas? Toks labai savimi patenkintas profesorius kasmet pakomentuoja, bangelės apie universitetų skaičiaus mažinimą pasklinda ir vėl ramu…

*

Seklu… Tiriamosios žurnalistikos neliko. Žiniasklaida pamato tada, kai visi jau pamatę. „Laikus“ ir „klikus“ renka primityviausiu būdu. „Šešėliu“ apmokėta „informacija“ bado akis.

*

Žmonės vos juda. Net keikiasi tingiai. Įniršta ir po pusvalandžio plempia alų…

*

Kas vasarą, ir dar tokiame karštyje, gali intensyviai, dėmesingai dirbti? Niekas. Siesta. Ir vėl siesta…

*

Nieko tokio, jei nuo rugsėjo pradėsite „užsivedę“. Aš tai jau nieko nepradėsiu, mano jau kitoks rugsėjis… Na, jei „nesėdėsiu“, tai tikrai rankų sudėjęs nesėdėsiu! Bet jūs tai „arsite“, tiesa? Viską matysite, vertinsite, kovosite, reikalausite, pasieksite, pakeisite, tiesa? Na, tai ir gerai!

Atsakymai

skaitytojas, 2015-08-06 12:05:25

Gaila,kad studijų programa ‘Augalų biologija ir selekcija” A.Stulginskio universitete nesulaukė stojančiųjų dėmesio.Juk naujų vaismedžių,grūdinių ir kitų maistinių kultūrų veislių kūrimas,mano nuomone,labai įdomus,perspektyvus dalykas,juolab lietuvių mokslininkai šioje srityje nemažai nuveikę. O kas yra “Technomatematika”(VGTU),taip pat nesulaukusi stojančiųjų dėmesio,nelabai įsivaizduoju,juk yra taikomoji matematika.

http://www.lrytas.lt/lietuvos-diena/aktualijos/mirtininku-sarasas-studijos-nesulaukusios-ne-vieno-studento-20150805023141.htm?p=3

Qwerty, 2015-08-06 22:32:54

Tinklarastininkas, Rasa, kiti, taip gerai cia ateiti.Paskaityti

Rasa, 2015-08-06 23:03:58

Qwerčiui: malonu matyti, kad vis dar esi. Nu kaip ir dar šiek tiek gyvas- turiu galvoje 🙂 Ir… Gerai kad tau gerai. Paskaityti 🙂 Būtų gerai, jei gerai būtų ir parašyti. Man taip atrodo 🙂

Qwerty, 2015-08-06 23:12:04

Rasele, myliu tave.

qwerty, 2015-08-06 23:17:10

Nu gera, qwerty), ne koks te Qwerty svetimas,nes raide didele)

Rasa, 2015-08-06 23:35:46

Juokiuosi prieš miegą, nes va kaip čia įdomiai gaunasi… 🙂 Du Andriai, Qwertis didysis ir qwertis mažasis… Te kai iš dainos:

…Visi porom porom porom porom

Porom … aš be poros

Visi tvorom tvorom tvorom tvorom

Tvorom… aš už tvoros…

🙂

Egidijus, 2015-08-07 13:43:31

Aš labai pasigendu, pažintinės žurnalsitikos, kuomet visuomenei pateikiamos ne vien tik “blogos ar geros sensacijos”….deja, deja…mes galime tik pasigerėt antarštėm – ” Buvo ten ir ten KĄ PAMATĖ” arba “PASAKĖ …” ir panašiai…sakyčiau niūroka tokius straipsnius skaityt.

sonata, 2015-08-08 10:00:13

Seku “Donald Trump show” – “Kortų namelis” realybėje. Ne idėjos šį kart domina – pateikimas. Brutualus, įžūlus, nekorektiškas. Bet reitingai kyla. Žmonėms to reikia? “Daugiau cinizmo, ponai, žmonėms tai patinka”, – benderizmas valdo?