Sekmadienis!

*

Rytoj bus taip, kaip ir turi būti pirmadienį, bet šiandien juk buvo sekmadienis! Šventadienis buvo, ar pastebėjote? Mergytės, puošnios ir lieknos, dviratukais pasivažinėjo, filmą „Drakono lizdas“ pasižiūrėjo, saldainių, vaisių prisivalgė, sulčių atsigėrė…

*

Jūs tik pastebėkite, kad, ėmus taip aprašinėti, viskas supaprastėja, subuitėja. O juk buvo kitaip! Buvo šventadienis! Širdis kilo lyg laiptais į dangų. Mačiau pasaulį jauną ir gerą. Mačiau ir šviesiai pavydėjau jį tokį patį matantiems tik jaunesnėmis akimis, karštesnio kraujo kupiniems ir meilę vienas kitam išreiškiantiems lygiai taip, kaip aš prieš … metų.

*

Rytoj bus sunku, juk tu žinai. Bjauru ir drėgna. Šalta ir atšiauru. Žodžiuose ir žvilgsniuose. Vieniša ir tolima…

Ne! Nebus taip! Nes šiandien buvo šventadienis! Tau net labai norint nepavyks per dieną prarasti to, ką šiandien gavai sielos šventėje. Visi matys, visi jaus, visi supras, iš kur tu atėjai. Kitoks atėjai. Geresnis, linksmesnis, šviesesnis, švaresnis.

Susitiksime!

Atsakymai

Burgis, 2015-04-19 22:08:08

Ačiū dovanojusiems dieną!

qwerty, 2015-04-19 22:28:19

Aha, yra toks efektas. Keistas toks. Būna kas nors gero, įspūdingo. Aprašai. Paskaitai.Taip banalu.Pilka.Plokščia.O kitą kartą rodos nieko įspūdingo. Pabandai aprašyti. Taip viskas idealu, kuomet skaitai…

qwerty, 2015-04-19 22:40:21

Į virš dar nieko. Tačiau apačion…aš tai garantuotai į pusmetį po kartą nusiversiau nuo tokių laiptų

Antanas, 2015-04-19 22:58:17

Madingas žodis efektas. Žurnalistai vaikosi efekto, kurdami sensacijas, dažnai pamiršdami etikos principus, bet “matuodami papus, užpakaliukus”, skleisdami sąmokslo teorijas. Kai kurie ir šios svetainės dalyviai kartais siekia “efekto” įsijausdami į tardytojo, prokuroro ar teisėjo vaidmenis. Drįstama reikalauti iš p.B.Burgio kažkokių paaiškinimų ar pasiaiškinimų.

O tikrasis grožis, gėris slypi paprastume, nuoširdume, tikruose žmogiškuose jausmuose. Ir aš žaviuosi p.B.Burgio nuoširdumu, jautrumu gėriui, šeimai, pavasariui, vaikų klyksmui, gėlės žiedui, paukščio giesmei… Nors paprasta, bet gilu, prasminga, nors paslėpta, bet suprantama ir išmintinga.