Senelio instrukcija draugaujantiems

Vis akyse stovi (kodėl turėtų būti kitaip?) tas vaizdas: aš sėdžiu automobilyje, Laisvės alėjoje prie „Lietuvos ryto“ skyriaus, laukiu savosios, stebiu aplinką…

Nuo Ąžuolyno pusės lėtai ateina trys porelės (18-20 metų). Staiga viena porelė sustoja ir ima aistringai bučiuotis! Kiti keturi stoviniuoja, vaikštinėja, prisėda ir vėl atsistoja, o aniedu bučiuojasi… Tris, penkias, septynias minutes!

***

Taigi dabar patarimai:

  1. Jei eini, būni su draugais ir su ja – neimk to daryti vienas! Ir kiti ne mediniai…

  2. Jei eini su ja ir dažnai skambini telefonu, galimi tik trys atvejai:

2.1. Ji niekaip nesusipranta pagirti, koks prašmatnus tavo telefonas.

2.2. Tai tavo paskutinis šansas išvengti jos kvailų kalbų ir klausimų.

2.3. Vaikščiodamas su ja tu visada sutvarkai visus reikalus, o ji klauso, kad nieko nepraleistum, nesuklystum.

  1. Jeigu tu jam leidi tai daryti viešai, tai kas jums lieka, kai esate tik dviese? Intymumas – tai toks turtas, kuriuo nevalia dalytis su kitais.

  2. Gali būti, kad tos viešos scenos yra jo užsakymu filmuojamos kaip įrodymas, kad jis tikrai dar vieną „pakabino“. Ar gali garantuoti, kad jis nėra kolekcionierius?

***

Pala, o kaip žinoti, kad jis (ji) tikrai „užkibo?

I. Jei jis, eidamas su tavimi, kas 20 sekundžių į tave pasižiūri (dažniau negali, nes atsitrenktų į stulpą…); jei jis nepastebi su juo besisveikinančių praeivių; jei jis jau trečią kartą šiandien sako, kad jam labiausia patinka tokie bateliai (džinsai, šalikėlis ir pan…), kokius tu nešioji; jei matai, kad jis bijo nutilti, nes nebežinotų, kokia tema toliau kalbėti, – jis tikrai „užkibo“!

II. Jei ji stengiasi pakreipti kalbą apie futbolą, informacines technologijas, žvejybą; jei ji šypsosi, kai tu aiškini, kad C++ kalbos rekursine procedūra Mandelbroto aibę galima paversti gražiu fraktalu; jei ji domisi, kodėl tu nutraukei santykius (tikrai nutraukei?!) su ana panele, apie kurią netyčia užsiminei; jei ji klausinėja apie tavo šeimą, apie tavo vaikystės lūšnelę, kuri dabar paversta kaimo turizmo sodyba, – ji tikrai „užkibo“!

:-)))

Atsakymai

Nepris, 2010-07-09 23:18:42

Visi porom, porom porom porom… Ką daryti, kai matai porą, ir matai, kad jie kartu tik gaišta laiką? Kiek jie mokėtų už žinojimą, kaip viskas baigsis? O gal daugiau sumokėtų už NEžinojimą? Įtariu, žmonėms patinka užsimiršti, ir tiesiog tenkintis vienas kitu…

Rasa, 2010-07-09 23:53:41

“O gal daugiau sumokėtų už NEžinojimą?” – taip taip ir dar kartą taip!

Mažiau žinosi, lengviau gyvensi. Visos bėdos prasideda nuo žinojimo.

O jei visiems pasakytum, teliktų Burgis su Burgiene ir Burgiukais… Na ir gal dar vienas kitas…

Lina Krutulyte, 2010-07-16 10:03:43

o tas Mandelbroto aibes fraktalas is tikro nerealiai grazus ir gilus! ir as ji zinojau dar pries stodama i KTUG, klasiokas papasakojo, o paskui knygoj radau 🙂 knyga vadinosi “keliones i siuolaikine matematika”. ir ne kiekvienas vaikinas ta fraktala zino.