Septynios dienos vasaros

Mūsų buvo dešimt: močiutė, senelis, dukra, sūnus, marti, žentas ir keturi patys svarbiausi. Dešimt! Kai užsakinėdavome vietas restorane, padavėjai stebėdavosi – dešimt?!

Tenerife, Villa Maria, 15 y 29… Prabanga. Karštis. Vargas. Džiaugsmas. Gėris… Įspūdingiausios iki šiol mano atostogos. Nuostabiausi Naujieji metai!

*

Jokio interneto! Jokio el. pašto! Jokių skambučių! Aš ištvėriau! Bet pažadą nepykti sulaužiau… Žinojau, kad sulaužysiu – aštuonias dienas buvau su brangiausiais savo žmonėmis, jiems niekada nebūsiu abejingas! Ne, nesulaužiau! Aš pykau, bariausi, bet… nesupykau. Nė vieno „nepervedžiau“ į nemėgstamų žmonių kategoriją, į žmonių, su kuriais nesibaru, kategoriją. Jie turėtų tuo džiaugtis…

*

Kokių lauktuvių jums parvežiau?

Pirmiausia, žinoma, iš visos širdies dėkoju visiems, kurie mane pasveikino šioje svetainėje, laiškais ir kitaip. Atsiprašau, kad laiku neatsakiau, bet tikrai viską perskaičiau ir esu labai laimingas.

*

Būdamas ten, įrodžiau vieną teoremą, kuri gali ir jums praversti: santuokinis ryšys yra tikrai labai stiprus ir gražus, jei sutuoktiniai gali labai aštriai susikirsti ir čia pat gražiai susitaikyti.

*

Dar vienos lauktuvės – tai ankstesnės temos „Dekada – su šeima“ pamoka: gėrio negalima užversti šiukšlėmis. Namus reikia prižiūrėti. Draugus reikia pasirinkti, su pasirinktais reikia gražiai bendrauti. Ugnis nekurstoma gęsta. Niekas negali pakenkti kitam, nepakenkdamas sau.

*

Svarbiausia, kuo noriu jus pradžiuginti – jau nieko blogo jums neatsitiks tais įtartinais tryliktaisiais metais! O keturioliktieji jums bus gražūs ir sėkmingi, aš pažadu. Būsite laimingi!

Atsakymai

Burgis, 2014-01-03 09:14:39

Sugrįžtame…

ak, 2014-01-03 11:31:12

Tenerifė – geras dalykas. Ten ir kalnas toks yra. Vulkanas užgesęs. Gal bandėte užlipti? Turėjo būti puiku. Linkiu kuo dažniau atostogass ar šiaip laisvas dienas praleisti panašiose vietose. Sakykim Velykų saloje. Tik nevažiuikite į Maljorką, Bahamus ar Kanarų salas – ten jau turistinio biznio zonos. Na į Kanarus dar iš bėdos galima.

sonata, 2014-01-03 11:40:12

Sveiki sugrįžę, labai laukėm!

D., 2014-01-03 12:09:42

Lai Naujieji metai Jums atneša sėkmę, stiprybę ir viltį, bei suteikia ryžto darbams ir pasiekimams.

Tegul jie būna reikšmingi Jums ir aplink Jus esantiems!

vitalija -ak, 2014-01-05 16:29:19

O tai argi Tenerife ne Kanarų salyne?:)

Burgis, 2014-01-05 17:19:35

Vitalijai: mums – taip, bet ak tai juk turistas…