Šeštadienį ateikite pas mus!

Visos Lietuvos aštuntokai ir devintokai!

Šeštadienį, lapkričio 12 dieną, 11 valandą (žr. www.ktug.lt), KTU gimnazija pradeda šių mokslo metų „Mokslo lyderių turnyrų“ (MLT) ciklą. Jums užtenka atvykti – ir iškart gausite mokslo lyderių titulą! Nes lyderis yra nebūtinai tas, kuris jau pirmauja. Lyderis yra tas, kuris jau veržiasi į priekį, kuris pirmauja dvasioje, gyvenimo nuostatose. MLT yra teisingas, objektyvus, greitas ir paprastas būdas sužinoti, ko esi vertas tarp bendraamžių. Ne savo kiemo, ne savo miesto, ne savo mokyklos, o visų atėjusių būryje.

*

Per 30 proc. stojimo į KTUG balų sudaro MLT rezultatai. Tai solidi atsarga, kad gegužės pabaigoje nepatirtumėte didelės įtampos.

*

KTU gimnazija per 22 savo darbo metus įrodė – ją verta pasirinkti. Nieko stebuklingo, bet vis tiek – kitaip. Geriau. Teisingesnė kryptis. Kitoks greitis. Kitoks jausmas.

Ateikite!

Atsakymai

Mokinė, 2011-11-06 18:56:02

O ši mokykla ne vien mokslo atžvilgiu stebuklinga, čia ir draugystė kitokia, draugauja visi ir nesvarbu kelintokas tu esi. Čia tiesiog nuostabu! Įrodykite, kad esate jos vertas ir tikrai (prižadu) niekada nepatirsite nusivylimo jausmo.

Andrius, 2011-12-03 09:45:13

Paskutinė pastraipa tokia… teisingiau nepasakysi 🙂