Šiemet viskas stebuklingai kitaip…

Susitikau draugą.

– Kaip reikalai? Geri? – klausia jis.

– Geriu, – sakau, – bet nejaugi jau matosi?

***

Vakar nuvažiavome į „Megą“. Seniai nebuvome buvę. Kokia ten didelė Kalėdų eglutė! O žaisliukai! Visi žaisliukai – su vaikučių nuotraukomis ir linkėjimais. Žiūriu, žiūriu ir savo akimis netikiu: Luko nuotraukėlė ir jo rankute parašyta: „Seneli, sveikinu!“ Įnikau apžiūrinėti kitus žaisliukus – yra! Ir Mildutė, ir Laurutė, ir Emelie savo senelius pasveikino!

Paskui sužinojau, kaip komersantai tai padarė ir nemažai užsidirbo…

*

Gimnazistai gražiai papuošė klases, koridorius, vestibiulius. Iš visų pusių pilasi sveikinimai, juos dalija nuotraukose besišypsantys gimnazistai. Beveik visi gimnazistai – šventinėse nuotraukose!

*

Kiekvieną savaitę gauname po garso įrašą. Iš Vilniaus ir iš Stokholmo. Vaikai  virtuvėse ir vaikučių kambariuose įtaisė tokius imtuvėlius, kurie automatiškai įsijungia ir įrašinėja garsus, jei kas nors garsiai šneka ilgiau kaip 20 sekundžių. Įrašai fragmentiški, po minutę, bet kaip įdomu pasiklausyti! Dar gerai tai, kad tėvai negali bartis…

*

Patobulino šią mano svetainę. Dabar mano įrašas automatiškai perkeliamas į gerų įrašų bazę, jei už jį teigiamai balsuoja bent 10 iš 15 ekspertų, kuriuos aš pats paskyriau. Kaip paskyriau? Pagal prisijungimo vardus paskyriau tuos, kurie protingai, logiškai, nors ne visada teigiamai komentuoja.

O, kaip įdomu man peržiūrėti senus savo svetainės įrašus! Vakar ieškojau prieš 4-5 metus ten paliktos informacijos, naujoji sistema dar neveikė, bet patyriau malonumą: štai gimė Mildutė, štai gimė Lukas, o čia jau apie prosenelę, dirbančią aukle Stokholme, o čia apie mūsų jubiliejus, o čia apie gimnazijos žvaigždes, Erelių taką, o čia tiek daug matematikos studentams… Puikus albumas!

***

Dabar pasakykite, kas čia pasaka, o kas – tikrovė?…

Atsakymai

Burgis, 2012-12-09 07:42:54

Įvertinkite…

Jolanta, 2012-12-11 10:20:43

ir aš turiu anūkėlį Vilniuką

Draugas, 2012-12-12 10:26:43

taip. Draugai šiais laikais prilygsta pasakai..