Svajonę turiu…

Čia vis kiša man į ausis TV reklamą, kad dalyvaučiau laidoje „Svajonę turiu…“. Ne, aš niekada nedalyvausiu jokioje tokio tipo laidoje, bet svajonę turiu! Ir ne vieną!

*

  1. Norėčiau, kad visi žmonės turėtų darbo ir dirbtų ne dėl duonos kąsnio, o norėdami pasimėgauti savo galimybėmis, savo gyvenimo svoriu, aukščiu ir gyliu.

*

  1. Svajoju, kad žmonės nebeklaus, kam to ar kito dalyko reikia mokytis lygiai taip pat, kaip neklausia, kam reikia žaisti futbolą, krepšinį, kam reikia slidinėti, bėgioti, plaukioti. Visi mokysis noriai, rungtyniaus, gėrėsis mokslo profesionalų pasiekimais. Žmonės pasieks tikrą kūno ir proto harmoniją.

*

  1. Svajoju, kad Lietuva bus pirmoji pasaulio valstybė, kurios valdymas bus depolitizuotas, deideologizuotas, kurios visi valdžios vyrai ir moterys į postus pateks tikrosios rinkos sąlygomis, pagal profesionalumą, išprusimą, gebėjimus ir talentus.

***

Stop… Svajonių turiu daug, visų nesurašysiu. Geriau taip: svajoju, kad dar ilgai būtų taip gerai, kaip dabar yra.

Atsakymai

Burgis, 2014-09-04 09:33:52

Ir jūs…

kaimietė, 2014-09-04 19:23:25

Svajoju, kad Lietuvoj niekas nevoks

NiekurNeiva, 2014-09-04 22:32:13

Sako, vienas išmintingas arabas pasakė, kad kai Dievas nori nubausti žmogų, pradeda pildyti visus jo norus.

O kitas kažkada net šioje svetainėje apsilankęs detektyvas į klausimą, kiek tai yra „pakankamai pinigų“ atsakė, kad kai gali patenkinti savo poreikius, ir kai kurias (tik kai kurias!) užgaidas…

Tai gal laimė ir yra, kai ne viskas, o tik kai maža svajonių dalis? Tikėtina, išskirtinių, rinktų perrinktų…