Taip darbo neieškokite!

ast

Ji feisbuke man parašė:

*

Sveiki, Jums raso E. N. Is FB info matau, kad gyvenate Kaune. Siuo metu su vyru aktyviai pleciame internetini verslo projekta (LT ir uzsienyje) ir pletrai formuojame komanda zmoniu, su kuriais galetume dirbti kartu kaip lygiaverciai partneriai. Kauno regionas vienas ir prioritetiniu, i kuri dabar fokusuojames. Sakykite, ar jus domina verslo projektai? Yra galimybė tapti verslo partneriu ir jungtis į komandą. Jei domina, susisiekite su manimi, kad galetume sutarti laika ir pasikalbeti apie bendradarbiavimo galimybes bei budus. Arba atsiuskite savo kontaktus, kad galeciau susisiekti su jumis.

***

Aš jai atsakiau:

Taip, mane viskas domina! Galėtume susirašinėti el. paštu: bbbla@lt. Laukiu Jūsų laiškelio.

***

Tada ji parašė:

Sveiki, placiau pasikalbeti galime susitikime. Kadangi ieskau lygiavercio verslo partnerio, o mes nesame pazistami, tai labai svarbu ar mes is principo susikalbame, turime bendru interesu, vienodai vertiname tuos pacius dalykus. Jei taip, tada galime gilintis i technines detales ir bendradarbiavimo budus. Jei sutinkate, kad partenerysteje, svarbu visu pirma susikalbeti, tada paskambinkite man arba parasykite savo tel nr. Ir deriname laika pasikalbeti akis i aki.

***

Tada aš atsakiau:

Žinoma, aš Jums paskambinsiu!

***

Paskambinau. Sutarėme susitikti viename Kauno viešbutyje (ne kambaryje, ne!). Aš jau žinojau, kuo baigsis susitikimas, bet tas viešbutis man pakeliui, laiko turiu marias, todėl nutariau pasitikrinti, ar moku suprasti tokio tipo „verslo pasiūlymus“. Moku!

Susitikęs taip ir nesužinojau, ar man būtų pasiūlę eksportuoti triušius, ar auginti pievagrybius ir pardavinėti internetu, ar platinti asmeninius horoskopus… Po pirmų dviejų sakinių aš „perkandau“ partnerę, o ji „perkando“ mane…

*

Pasidžiaugiau, kad ir mano žmonos tokie siūlytojai niekuo nesugundytų – ji iškart pasakė, kas čia per pasiūlymas. Ir jūs nepasimaukite ant kabliuko.

Atsakymai

Andrius, 2015-07-02 12:39:59

Jaučiuosi nusivylęs. Jei Jūs neapgavote apgavikų, tai nematau reikalo apie tai kalbėti.

Burgis, 2015-07-02 12:45:30

Andriui: „Kerštas kaip vanduo – saldžiausias atšalęs.“ K. Sabaliauskaitė. „Silva Rerum“.

*

Žadėjau keršyti, pažeminti, bet prisiminiau, kad dar turiu kilnumo, atlaidumo… Nedaug, bet turiu.

Andrius, 2015-07-02 12:47:46

O tinginiams, apgavikams, simuliantams irgi atleidžiate?

Burgis, 2015-07-02 13:00:56

Andriui: čia platus klausimas… Tinginiai, simuliantai – viena kategorija, apgavikai – kita. Tinginiai ir simuliantai būdavo pavaldiniai – stengiausi atsikratyti, būna šiaip žmonės – stengiuosi prasilenkti.

Apgavikai būna nepiktybiniai, o būna banditų tipo. Pastariesiems niekada neatleidžiu!

Šiaip jau atlaidumu nepasižymiu, ne…

Rasa, 2015-07-02 17:10:06

Andriui: net smalsu pasidarė- o už ką reikia “neatleisti” tinginiams?

Tinginiai tinginiams nelygu 🙂 Sako jie pagrindinis progreso variklis daugelyje dalykų.

nuoba, 2015-07-02 23:32:54

O jeigu sukonkretinant, tai pagal kokią schemą “partneriai ” norėjo verslą padaryti? Akcijas parduoti?

Andrius, 2015-07-03 07:33:08

Rasa, aš tinginių nesmerkiu, bet B. B. regis iš tokių, kurie netoleruoja tingėjimo (man susidarė toks įspūdis).

O kaip tingėjimas gali inicijuoti progresą?

Aš esu priešiškai nusiteikęs prieš visokius “verslus”, kur siūloma greitai ir lengvai praturtėti nieko nedarant. Juk realiai tame versle nieko nedaro verbuotojai. Sakydamas “nedaro” turiu omeny – nieko nesukuria, neatneša niekam naudos.

Rasa, 2015-07-03 09:44:16

Andriui: tai visaip tinginiai moka 🙂 Pav. tingėjo laipiot į medžius, išmoko naudotis lazda, tingėjo lakstyti ir sunkumus nešioti, prisijaukino arklį ,o paskui išrado ratus… 🙂

Andrius, 2015-07-03 10:05:56

O tie, kurie tingėjo matematikos mokytis, ką sugalvojo? 🙂

petras, 2015-07-03 10:27:24

kalkuliatorių ir kompiuterį

Rasa, 2015-07-03 10:28:12

Andriui: visaip buvo 🙂 Vieni tapo kompiuteristais ir padarė, kad kompai už juos skaičiuotų, o kiti sugalvojo kaip kitaip užsidirbti tiek, kad galėtų nusisamdyti buhalterį, kuris už juos viską skaičiuotų. O kai kurie, tokie gluši kaip aš. Ir nors matematiką ir mėgo bei mokėjo, vis vien nieko gero nesugalvojo… Dirbu tarsi 9,5 val. per dieną, o kaip 12 taip 12 paskutiniu metu gaunasi… 🙂 Niekaip nesuskaičiuoju, kad sutaptų mano skaičiavimai ir mano vadovų 🙂 Nes moka tai už tiek, kaip vadovai moka skaičiuot 🙂 Tai net nežinau, kurie iš mūsų matematiką labiau mėgo… 😉 Mano nuomone tai aš geriau skaičiuoju… 😀