Taip jie mus apdovanoja

Į KTU absolvento Viktoro Juciko verslą „YPlan“ investuoja Holivudo žvaigždės

*

Kauno technologijos universitetas (KTU), Jacobs universitetas Brėmene, vykdomasis direktorius prestižinėje finansų bendrovėje „Goldman Sachs“, nuosavas verslas „YPlan“, per metus pritraukęs 36,2 mln. litų investicijų. Tokia yra geometrine progresija į viršų šaunanti 32 metų Viktoro Juciko karjeros kreivė.

*

„YPlan“ tikslas – pasiūlyti apie 10 paskutinės minutės pasiūlymų praleisti vakarą Londone. Pigesnius bilietus į varžybas, koncertą, spektaklį, klubą ar kitą renginį kreditinę banko kortelę turintis vartotojas įsigyja labai greitai ir paprastai – keliais mygtukų paspaudimais.

*

Šiandien kompanijoje dirba apie 60 žmonių, „YPlan“ galima naudotis ir „Android“ telefonais, programėlė turi daugiau nei pusę milijono vartotojų, verslas keliasi už Atlanto.

*

Įsitvirtinti didžiausiame JAV mieste Niujorke padeda pritrauktos beveik 32 mln. litų investicijos. Į kompaniją investavo ir Holivudo žvaigždė Ashtonas Kutcheris, o specialiuoju patarėju tapo garsus dainininkas ir muzikos prodiuseris Pharrellas Williamsas, surengęs nedidelį pristatomąjį „YPlan“ koncertą ir vakarėlį.

*

– Prieš studijuodamas KTU dar mokiausi KTU gimnazijoje (KTUG) – turiu daug nepaprastai šiltų atsiminimų apie šią mokyklą, jos direktorių Bronislovą Burgį, mokytojus, palaikau ryšius su daugeliu klasiokų ir bendramokslių.

*

KTU sprendimas įsteigti tokią mokyklą šalia Universiteto buvo labai toliaregiškas ir vertingas. Išsilavinimo pagrindai KTUG nepaprastai padėjo toliau mokantis KTU, vėliau studijuojant Jacobs universitete Brėmene bei dirbant Londone.

(www.ktu.lt)

***

Ačiū, Viktorai! Jaučiuosi taip, lyg gavęs aukščiausią valstybės apdovanojimą.

Atsakymai

Burgis, 2014-02-25 08:08:07

Padėkokime jam, jis moka pagirti…

Burgis, 2014-02-25 08:23:18

P.S. Nežinantiems dar reikia pasakyti, kad KTU gimnaziją baigė du broliai ir sesuo: Kristina, Tadas, Viktoras. Trys vienos šeimos iš Jiezno žmonės. Trys ryškios žvaigždės – gimnazijoje ir pasaulyje.