Teisingai pasiklydęs laiškas?

Gerb. Direktoriau,

SEB bankas tęsia tradiciją jau dešimtus metus iš eilės apdovanoti geriausius šalies abiturientus, kurie renkasi laikyti daugiau egzaminų nei kiti bendraamžiai ir geba pasiekti pačių aukščiausių rezultatų.

Padedant Nacionaliniam egzaminų centrui (NEC) SEB bankas kasmet atrenka ir apdovanojimus įteikia mokiniams, laikiusiems ne mažiau kaip keturis valstybinius brandos egzaminus ir surinkusius aukščiausius jų įvertinimo balus. Tuo atveju, jeigu abiturientas laikė daugiau egzaminų, sumuojami keturi geriausi pasiekti rezultatai.

*

Penkiasdešimt aštuoniems (pabraukta mano – B.B.) geriausiems Lietuvos mokiniams bankas įteiks investicinių fondų dovanų čekius, suteikiančius galimybę investuoti į pasirinktus SEB banko viešai platinamus investicinius fondus, ir taip pat kuponus, kuriuos pateikus, tapus studentais, bus galima nemokamai gauti tarptautinį studento pažymėjimą – mokėjimo kortelę SEB ISIC MASTERCARD.

*

Šia akcija norime paskatinti moksleivius siekti pačių aukščiausių tikslų ir rezultatų, supažindinti jaunus žmones su šiuolaikinėmis moderniomis investavimo galimybėmis ir atsiskaitymo priemonėmis, kad, pradėdami naują gyvenimo etapą, jie turėtų kuo aiškesnį suvokimą, kaip planuojami ir valdomi asmeniniai finansai.

*

Džiaugiamės, kad tarp geriausiai brandos egzaminus išlaikiusių Lietuvos abiturientų yra ir Jūsų mokyklos mokiniai

Rugilė Pevcevičiūtė,

Martynas Butkus,

Klaudijus Šyvis,

Kasparas Steponavičius,

Vytautas Danielius,

Ričardas Kundelis.

*

Prizus nugalėtojams įteiksime specialiame renginyje, todėl tam, kad galėtume Rugilę Pevcevičiūtę, Martyną Butkų, Klaudijų Šyvį, Kasparą Steponavičių, Vytautą Danielių ir Ričardą Kundelį asmeniškai pakviesti, labai prašome Jūsų atsiųsti mums jų kontaktinius duomenis (telefono numerį, el. pašto adresą).

*

Dėkojame Jums, kad rengiate šaunius ir gabius moksleivius, ir linkime sėkmės ateityje ugdant Lietuvos jaunuomenę.

***

Taigi daugiau kaip 10 proc. geriausių Lietuvos moksleivių mokosi KTUG. Būčiau ir nesužinojęs, jei ne SEB klaidingai nurodytas adresas…

Atsakymai

Andrius, 2015-07-10 14:04:21

Įdomu, kaip verslas pats save vertina. Kur yra riba tarp socialinės atsakomybės ir pigios reklamos?

Gerda, 2015-07-10 14:30:11

Čia yra spąstai su sūriu vargšėm pelėm.

Taip bankai darosi sau reklamą ir vilioja potencialius klijaentus, kad įsiūlytų paskolą, o paskui metų metus vergautų atidirbinėdami.

Geriau tegul paskaito tie išrinktieji moksleiviai visas papildomas sąlygas, surašytas smulkiom raidėm.

Aš bankais netikiu nė per kur, ir ypač visokiais nausėdom, mačiuliais ir į juos panašiais.

Povilas, 2015-07-10 14:51:27

Hm… O kaip dabar Mačiuliui jaustis ? :/

Gerda, 2015-07-10 15:10:34

‘O kaip dabar Mačiuliui jaustis ?” < turbūt labai nepatogiai prieš savo švedus šeimininkus, nes nesuspėjo SEBą aplenkt ir pasodyt jaunus žmones ant paskolų adatos.

M11, 2015-07-10 16:38:13

Gerda, o Jūs būstą įsigijote be paskolos?

Gerda, 2015-07-10 17:09:11

O ar būtinai reikia turėt nuosavą būstą? Čia jums Mačiulis įkalė į galvą, kad be nuosavo būsto būsit nepilnavertis ir antrarūšis? Aš jo neturiu ir neketinu įsigyti ir bankui turtus krauti, mane tenkina ir nuoma. Nepatiko, susikrovei kuprinytę ir ate. Nei tau remontus reikia daryti, nei apstatymu rūpintis. Netgi rečiau tvarkytis reikia, kadangi tai ne tavo. Mano požiūris toks, kad kuo mažiau reikia prisirišti prie nekilnojamų daiktų. Vistiek dauguma gyvenimą baigsit slaugos ligoninėse ir senelių namuose.

M11, 2015-07-10 23:20:35

Ar vaikus taip pat susikraunat i kuprinyte ir ate? 🙂

V., 2015-07-10 23:50:14

M11- kai žmogus gyvena tik sau ir savo malonumui, jis negalvoja apie vaikus. Sako, ai, toks š. pasaulis, nenoriu vaikų jan paleisti. O iš tiesų taip praranda prasmę gyventi, juk tada nei to pasaulio tobulinti bereikia, nei gyvenimo stabilumu rūpintis. Vaikams reikia stabilumo ir namų. O kai augini juos, tikrai nebesakai “po manęs – nors ir tvanas “.

mama R, 2015-07-11 00:15:35

Gerdai iki išminties toli kaip iki žvaigždžių. Beje, atsiradus vaikučiui, nebeužteks pasakyti “ups”. Komentatore Gerda – Paulinos tipažas? (“Aš-svarbiausia”).

-*-

O gal tas laiškas nepasiklydęs? Gal tai Jūsų pripažinimas. Visi, gi, supranta, kad Jums rupi gimnazistų rezultatai. Šauniausių pavardes Jūs žinote.

-*-

P.S. “Stropuolės tarp jų nėra”. Lygiai taip pat egzaminus galėjo išlaikyti kitoje mokykloje. Pusė metų kitoje mokykloje nebūtų turėję didelės įtakos. Bet, kažkas sugalvojo pabūti “kietais”..

Egidijus, 2015-07-11 13:12:29

Na iš tiesų ir aš įžvelgiu šiek tiek bankų klastos tokiuose renginiuose, bet tokia santvarka ir mes galime rinktis būti bankininku ar mokėtoju, tokia jau pasaulio santvarka: “Nemokamų pietų nebūna”.