Tokios pamokos – pačios geriausios!

2c klasės gimnazistai kartu su geografijos mokytoja Akvile Kamarauskaite rugsėjo 24 dieną lankėsi Kauno transformatorių pastotėje. Mokinius lydėjo elektros perdavimo sistemos operatoriaus LITGRID Kauno grupės vadovas Vidmantas Valys.

Rugsėjo 25–26 dienomis gimnazistai dalyvavo ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto organizuotame Kauno miesto debatų konkurse. Pagrindinės šio turnyro temos – emigracija, mokyklinis ugdymas, jauno žmogaus talentų atskleidimas, universitetinis išsilavinimas. KTUG pirmoji komanda (Arnoldas Gritė, Justė Marija Simanauskaitė ir Andrius Kriukas) finale nugalėję VDU Rasos gimnazijos komandą užėmė pirmąją vietą, šiame turnyre taip ir nepatyrę nė vieno pralaimėjimo. KTUG antroji komanda (Aistė Veličkaitė, Milda Folkmanaitė ir Liudas Auškalnis) šiame turnyre liko ketvirti. Komandas ruošė KTUG debatų klubo vadovė Edita Jančauskienė.

(www.ktug.lt)

***

Gimnazijoje viešėjo šešėlinės Vyriausybės finansų ministras Mykolas Majauskas. Šešiasdešimt minučių trečiųjų klasių gimnazistai mokėsi „be tarpininkų“. Kadaise gimnazijoje lankėsi Gintaras Steponavičius, o po to (gal kaip tik dėl to…) jis buvo Švietimo ir mokslo ministras.

***

Mane visada stebina, kai mokytojai niurna – vėl mano pamoką paėmė… Aš nedrįsčiau taip susireikšminti. Gyvenimas moko ir be mokytojų. O jei dar yra galimybė pabendrauti su įdomiais žmonėmis, įdomia tema – būtinai tai ir darykime!

Atsakymai

Burgis, 2013-09-29 16:08:05

Pasidžiaukime…