Toks lėtas ir greitas gyvenimas…

*

Galite ir neskaityti, tai tik pabiros…

*

Vakar sužinojau, kad iš ten, kur neseniai buvau, vidutiniškai kas ketvirtas negrįžta. Tokia švedų statistika. Gerai, kad nežinojau anksčiau, todėl grįžau.

*

*

Vakar prisipirkome daug drabužių ir daug gėlių. Dar ne visas gėles močiutė pasodino.

*

Čia veigelė. Viktorijos veigelė. Apie Jus (Tave?), Viktorija, visada šviesiai pagalvoju, žiūrėdamas į tą veigelę… Tai – atskira tema, parašysiu gal net šiandien.

*

*

Šiąnakt nuo 1.30 iki 3…. nemiegojau – galvojau apie valstybę (panašu į TV rusiškus pokštus laidoje „Naša Raša“?). Mat artėja teismo posėdis (ketvirtadienį, 13 val.). Istorija ne apie mane! Aš tiesiog negaliu suprasti, kokia turi būti valstybė, kurioje viena šeima savo dukros gimnazijos direktorių pasiunčia klinikiniu mirties keliu, teisėsauga ir žiniasklaida aktyviai palaiko tą procesą, o visuomenė stebi viską kaip serialą. Va, jei pakeliui mirčiau, tai būtų serialo „vinis“! Žiniasklaidai džiaugsmas! O valstybė kur? Valstybė žmogaus, kol kas dar gyvo žmogaus, nemato… Jei visuomenė neišmoks šios mano paskutinės pamokos, baisu pagalvoti, kas laukia mūsų vaikų.

*

Šįryt „Maksimoje“ priėjo moteris ir sako: „Leiskite paspausti jums ranką!“ Tai mūsų gimnazisto, pasaulinės žvaigždės mama. Ir aš dar kartą supratau, kad to, ką turėjau, net banditai negali atimti…

*

*

O paskui parašysiu tokia tema: sveikų, linksmų, laimingų žmonių pasaulyje yra bent dukart mažiau, nei visokių kitokių. Todėl aš nesu išskirtinis, tiesiog šiuo metu priklausau daugumai…

Atsakymai

Burgis, 2015-06-14 12:27:47

Ačiū!…

loreta, 2015-06-14 16:15:12

Galvojau, parašysit šios dienos proga, Gedulo ir vilties dienos… Rašėte, kad buvote tremtiniai. Jei Jūsų tėvai tremtį su mažais vaikais ištvėrė, tai Jums reikia ištverti šitą nelemtą teismo procesą, mintyse palyginti ir ištverti.

Burgis, 2015-06-14 17:37:48

Parašiau…

Gabija, 2015-06-14 22:22:45

Kai kala prie kryžiaus (deja, kalančiųjų daug), svarbu tikėti savimi, savo vidine stiprybe. Violetinė minia visvien kada nors pralaimi. Jūs nuostabus žmogus. Džiaugiuos, kad teko su jumis bendrauti.

Vytautas, 2015-06-16 01:21:53

Valstybė?Kas jinai per daiktas?Gerai! Dabar įtempkite ausis, aš pasakysiu žodį savo, kaip tautos miršta.

Valstybė-tai šalčiausias iš visų šaltų siaubūnų.Šaltai jinai meluoja, ir melas šis iš jos burnos mums plūsta:”Valstybė-sako ji,-tas pats, kas ir tauta.”

Apgaulė tai ir melas! kūrėjai buvo tie, kurie tautas sukūrė ir meilę bei tikėjimą joms davė:taip jie gyvenimui tarnavo.

…………………………………………………………..

Tačiau valstybė melą skleidžia visom kalbom-tiek gėrio, tiek ir blogio;ir ką ji sako-grynas melas, o ką ji turi, turi tik pavogus.

……………………………………………………………

Tad valstybei tokių kaip Jūs nereikia, nes esate tautos nykimo stabdis.

Su savo meile ir kūryba keliauk, o broli mano, į vienatvę; ir po ilgo laiko tau teisingumas įkandin atšlūbčios pamažiukais.

…………………………………………………………….

Ir jei kas nors dėl savo mokymo pe ugnį eina, tai ką jis tuo įrodo! Kur kas tikresnis daiktas, kai savas mokymas iš savojo degimo gimsta!

Argi ne tai įrodo šis nuoširdus noras Jums paspausti ranką?

………………………………………………………………

Atsiprašau, kad tiek daug prirašiau, bet negalėjau abejingai praeiti pro šias, neabejotinai pažįstamas mintis.