Trisdešimt penkerių metų vyras

Šiandien jam – lygiai trisdešimt penkeri. Medaus jau yra…

Jis turi gražią ir protingą žmoną, dvi nuostabias mergytes, prestižinį darbą (ir už darbą…), namą, automobilį, motociklą, dviratį. Žaidžia golfą ir tenisą, išmano apie vynus ir valgius, keliauja po pasaulį kaip po savo kiemą…

*

O jums kas iš to? Jums leidžiame pasidalyti dovana, kurią čia ir įteikiame (pateikiame). Tai perspėjimai apie pavojus.

*

  1. Barakudos. Sunku patikėti, kad jos nemato grobio. Sunku patikėti, kad tu nematai jų. Nejaugi leisi joms džiaugtis? Ne!

  2. Medžioklės instinktas. Tu žinai savo vertę. Bet nebandyk pasitikrinti medžiodamas tas, kurios nori būti sumedžiotos! Patikėk – tu galėtum sumedžioti, bet nebūtum dėl to laimingas.

  3. Stagnacija. Tai gal jau viskas pasiekta? Tai gal jau ir išsilavinimo, išprusimo, akiračio pakanka? Ne! Negalima sustoti, negalima pradėti kerpėti.

  4. Pavydas. Pavydas tau ir tavo pavydas kitiems. Juk yra ir geriau gyvenančių, tiesa? Juk yra ir įtakingesnių, galingesnių? Bet gal yra ir tokių „draugų“, kurie nori pasilepinti jūsų sėkmės spinduliuose? Būk atsargus.

  5. Azartas. Tave traukia „ikstrymas“, tiesa? Nori pajausti gyvenimo aistrą? Nori aštresnių pojūčių dirbdamas, rungdamasis rinkoje, pramogaudamas? Saiko! Svarbiausia – saiko! Ir saugos diržai tegu visada būna užsegti.

***

Užtenka. Būk laimingas!

Atsakymai

petras, 2011-06-17 10:13:51

Geriausia dovana: išsivalai dantis, pabučiuoji ir pasakai, kad myli 😉

Aukse, 2011-06-17 19:16:04

Geriausia dovana – tiesiog džiaugtis, kad gyveni, kad šiandien sužinojai/patyrei kažką, ko nežinojai/nebuvai patyręs vakar 🙂

Rasa, 2011-06-18 10:38:08

Petrukui: labai puiku, bet dar bent mažo pyragėlio vis vien reikia… 🙂 Nebent tas bučinys be gaaaaalo saldus, tai gal tada galima ir apsieit… 🙂

O tam trisdešimt penkerių vyrui- sėkmės. Po tokių pono Burgio perspėjimų tai tas tobulas savo vertę žinantis vyriškis tiesiog akis išvertęs turės dairytis, kad išvengtų pagundų… :)))

Ponas Burgi, ar tikrai ir jūs su tokiu dideliu įtarimu žiūrit į aplinkinius ir aplinką? Juk jūs irgi puikus vyriškis? 🙂 Jei taip, tai gal ir gerai, kad aš gyvenu kitoj pasaulio pusėj, kur kur kas daugiau nuoširdumo, paprastumo ir paprastos žmogiškos meilės…

Burgis, 2011-06-20 10:29:05

Gerb. Rasa, aš dar prisimenu laikus, kaip pats buvau labai pavojingas ir aplink sukiojosi daug barakudų… Net stebiuosi, kaip išgyvenau. Todėl ir perspėju.

Rasa, 2011-06-20 16:45:18

Koks sunkus tų žavingų žmonių gyvenimas… 😀