Užpuolė pacientai. Skaičiuokime pliusus.

Ką tik atlikau savo organizmo profilaktinę peržiūrą klinikose. Vasara tam – palankus metas. Džiaugiuosi, kad leido gyventi toliau!

*

O svetainę užpuolė delfininkai, mėnesienos žmonės, pacientai… Jūs pastebite, kaip padaugėjo minusų prie komentarų, temų, bet jūs spėjate perskaityti ne visus komentarus – trinu… O ką daryti?

Dėl reitingavimo minusų bėdos nėra – skaičiuoju tik pliusus. Atsiprašau tų protingų ir gerų komentatorių, kurie „minusu“ nori išreikti savo nuomonę, poziciją, kurie nori padėti man tobulėti. Deja, dabar jūsų „teisingi minusai“ paskęsta toje kenkėjų pliurzėje. Taigi ir jums siūlau kol kas domėtis tik pliusais, pridėti pliusų, jei pritariate. Aš taip jus „išgirsiu“.

Pakentėkime…

Ačiū!

 

Atsakymai

Burgis, 2012-07-20 13:09:56

Ką čia žymėsite? :-)))

kibir-tele-vibir, 2012-07-20 14:42:27

Labai tikėtina, kad ne delfininkai sugužėjo, o tiesiog vienas žmogelis išmoko naudotis proxiais. Na keli nesimpatizuojantys gal ir užsuko, bet tik tiek.

Regina A., 2012-07-20 15:23:06

Ir aš taip pagalvojau: “vienas neturintis ką veikti žmogelis išmoko naudotis proxiais”.

Saula, 2012-07-20 17:43:34

Tiesiog nereikia kreipti dėmesio į tuos “patinka/nepatinka”. Sistema apeinama (kaip matome). Per daug garbės – skirti dėmesį vienam tipui. Manau, ne vienam kilo tokia mintis. O kad tai piktybiškas “darbelis” – akivaizdu. Dar kai kuriose temose tie “nepatinka” gali būti nepritarimas. Bet juk yra temų, kur neįmanomas panašios nuomonės reiškimas: užuojauta, sveikinimai jaunuoliams, linkėjimai šeimoms. Ignoruokime.

Manfredas, 2012-07-23 01:35:03

Siūlau pereiti nuo “^ v (Balansas) / (Balsų skaičius)” prie “^ (Pliusų skaičius) / (Minusų skaičius) v”

Balansas, kaip kriterijus, netikslus: 3 pliusai prieš 1 minusą ne tas pats, kaip 103 pliusai prieš 101 minusą. Tuo labiau, kad “juokingo” ir DELFI pavyzdžiai rodo, kad Lietuvoje pliusą komentarui užsidirbt sunkiau, negu minusą.

Be to, bendrą balsų skaičių žymiai lengviau gaut mintinai sudedant pliusus ir minusus, nei gauti pliusus ir minusus, žinant balansą ir balsų skaičių.