Vėl savaitę lauksime…

Rytoj prasideda registracija į antrąjį „Mokslo lyderių turnyrą“ (žr. www.ktug.lt).

Mums rūpi visi (penktųjų, šeštųjų, septintųjų ir aštuntųjų klasių moksleiviai), visų laukiame, bet man šį kartą svarbiausi – penktokai ir šeštokai.

Parengiau jiems dvi staigmenas.

*

Jie gaus vieną tokį testą, kuris tikrai jų neišgąsdins, o pradžiugins. Laisvė kūrybai!

*

Kita staigmena – loterija su nemokamais loterijos bilietais. Kiekvienas penktokas ir šeštokas, atėjęs į MLT, gaus vieną bilietą. Prieš turnyrą aš mėtysiu lošimo kauliuką ir pralošinėsiu prizus. Mažiausiai penkis!

*

O paskui vertinsiu atsakymus į savąjį testą… Nuolatiniai šios svetainės lankytojai prisimena, kad aš raginu radikaliai keisti požiūrį į testus, egzaminus. Nereikia klausinėti to, ką mes, suaugusieji, žinome, ką mūsų manymu privalu žinoti. Mes turime pasidomėti, ką moka, ką žino, ką sugeba mūsų jaunieji draugai, mūsų ateities karta. Gal jie geriau mato, ką verta mokėti, žinoti? Neabejoju, kad jie, MLT dalyviai, pradžiugins mane!

*

Štai šiandien nupirkome vaikučiams tris stalo žaidimus ir mokomės su močiute žaisti… Sunku mums, ne viską iškart suprantame…

Atsakymai

Burgis, 2013-12-01 17:49:37

Tik savo jauniesiems draugams…

Arvydas R., 2013-12-01 20:16:15

Gerb. šeimininke, aš Jums pavydžiu! Pavydžiu fantazijos, energijos, entuziazmo.. Ach, geriau jau nepavydėsiu, bet ir toliau rankiosiu Jūsų minčių trupinėlius ir pats stengsiuosi ko nors išmokti!