Verta mokėti!

Pratęsiu studento pasiūlytą temą dėl darbo…

Pažvelkite, ką vakar gavau:

Atėjo buvęs gimnazistas Andrius Gurskis, davė šį lankstinuką ir flakonėlį kremo. Šiandien aš juo pasitepiau po skutimosi! Svarbiausia, kad ir Rokas Balčiūnas – mūsų žmogus! Taigi tai, ko gero, pirmasis pasaulyje iš buvusių gimnazistų pavardės ir vardo gimęs gaminio pavadinimas – „brendas“!

***

Andrius – neįtikėtinai įdomus žmogus. Jis įrodė, kad verta mokėti, gebėti kažką tokio, ko kiti nesiima, todėl, kad tiems kitiems verta mokėti pinigus Andriui. Pavyzdžiui, Andrius gali išskristi į Kiniją tą pačią  dieną, kai jo paprašo. Jis gali bendrauti su jūsų tiekėjais ar pirkėjais visame pasaulyje, pavyzdžiui, Namibijoje. Jis galiu įvertinti keisčiausią projektą, išradimą ir kam nors rekomenduoti arba nerekomenduoti jį įgyvendinti. Andrius žino, kaip verslininkas gali būti apgautas, pavyzdžiui, Kinijoje.

***

Pirmas būdas. Tu skrendi į Kiniją pasirašyti kontrakto (kinai taip nori). Pasirašymo išvakarėse, žinoma, turi pakviesti būsimuosius partnerius į prabangų restoraną. Jų, partnerių, daug, jie valgo ir geria gerai, o moki už viską, žinoma, tu. Kitą rytą „partneriai“ jau kažkur dingę…

Antras būdas. Jie solidūs sėdi už derybų stalo, dokumentai parengti. Kažkas visai oficialiai pasako, kad tokio lygio projektą turi pasirašyti vyriausybės įgaliotas žmogus (tai tiesa). Ir neoficialiai pasako, kad tam žmogui reikia nupirkti, pavyzdžiui, 3000 eurų vertės dovaną. Dovaną nuperki, kontraktą pasirašai, o namo sugrįžęs išsiaiškini, kad jis, kontraktas, – niekinis…

***

Taigi teisingai rašė kitoje temoje Aras (buvęs gimnazistas, tikras aras IT srityje!) – tau verta kažką mokėti, kažką padaryti, kad tave tave „nupirktų“.

Atsakymai

Giedrius, 2010-06-17 14:30:53

Vargšas Andrius…Jeigu dirbtų žmogus KAM, tai…:)

Krašto apsaugos ministerija (KAM) buvusiam kariuomenės vadui Valdui Tutkui leido tarnybines gyvenamąsias patalpas prestižiniame sostinės Turniškių rajone nuomotis 1100 litų per pusmetį arba vidutiniškai už 185 litus per mėnesį.

Tuo metu pati ministerija už pastato priežiūrą šias paslaugas teikiančiai įmonei sumokėjo 22 tūkst. litų.

Paklausus ar, jos nuomone, už tokią kainą rinkoje būtų galima išsinuomoti panašų būstą Turniškėse, R.Juknevičienė atsakė: “Manau, kad ne, bet buvo buvusio kariuomenės vado prašymas. Kaip man aiškino, jis statosi namą ir jam reikėjo laiko dar”.

Kaip matote…jokių suktų kiniečių nereikia. Savų užtenka.

Giedrius, 2010-06-17 14:31:16

Kremas patiko?

Burgis, 2010-06-17 14:55:46

Giedriui: patiko, kai įtikinau save: a) lietuviškas; b) ekologiškas. Šiaip aš dar šio to pridėčiau į jį…

Rasa, 2010-06-17 22:52:25

Burgiui: ko pridėtumėt? 🙂

Paskaitinėjau sudėtį, visai įdomi, gal reikės ir išbandyti, kai savuosius pabaigsiu. Nes vis vien paskutiniu metu imu naudoti vis daugiau aliejų kūnui ar veidui, o tai, kad šis atrodo tikrai gana natūralus, vilioja. Tarkim “Clarins” aliejus veidui kainuoja apie 140 lt., o šis kremas turi įvairių aliejų, tačiau kaina ne kosminė.

Burgis, 2010-06-17 23:29:09

Rasai: na, aš mėgstu, kad kremas neteptų rankų, kad jis būtų arba tik vos dvelkiantis geru kvapu, arba visai bekvapis. Šis dvelkia aliejais – gal tikram vyrui ir gerai?

petras, 2010-06-18 10:45:26

geriausia be kremų :)) o tas žodis “ekologiškas” visiškai beprasmis, mados sukurtas.

Gurskis, 2010-06-19 13:28:19

Gerb. B.Burgi,

Dėkui už reklamą! O jei dar pasakytumėt koks Jums yra “geras kvapas” – kurdami naują produktą tokį ir įdėtume 🙂

Dėl rankų tepimo ir prasto susigėrimo – tokia jau natūralių ir ekologiškų kremų “negatyvioji” pusė. Galima būtų įdėti kai kurių sintetinių “dalykėlių” kurie laikinai išplečia kapiliarus ir viską į greitai padeda sugerti į kraują (kaip kad tradiciniai kremai), bet jau tai prasilenkiai su natūralumo koncepcija…

Petrai, tikrai taip. Sveikai gyvenant – kremų visai nereiktų vartot. Odos sausėjimas ir pan. yra dažniausiai nesubalansuotos mitybos (gyvenimo būdo?) pasekmė.

Žodis ekologiškas nėra jau taip beprasmis, bet pradedamas “nuvalkioti”. Beje, mūsų kremas nėra oficialiai ekologiškas – tai tik (net) natūralus produktas.

Rasa, 2010-06-19 17:12:52

Baikit jau baikit, “Sveikai gyvenant – kremų visai nereiktų vartot” 🙂 Normaliai gyvenant darže aš kapstausi be pirštinių, saulėj būnu su didžiausiu malonumu, o tai išsausina odą, susibraižo ji. Aišku, galima be kremų, galima dar ir be ledų ar be torto… 😛 Bet maloniau, kai oda švelnesnė, o burnoj saldu 🙂