Vestuvinė dovana

MirA

Marija ir Audrius gyvena Kalifornijoje, Palo Alto mieste, bet visai neseniai jiedu susituokė Kaune.

Ką aš galiu jiems ta proga padovanoti?

Šias jų vakar man dovanotas gėles „įamžinu“ savo svetainėje – kaip prisiminimą.

Paskelbiu jums jaunavedžių gerumo įrodymą: jiedu vakar aplankė mane namuose taip, kaip jaunavedžiai lanko giminaičius. Bet jie ir yra man kaip brangiausi giminaičiai! Audrius, kompiuterių genijus, niekada nėra nei padaręs, nei pasakęs nieko, kas nebūtų man įsiminęs kaip gėris. Marija, elegancijos įsikūnijimas, kartu su Veronika (Nika) buvo pirmosios, kurios užstatų grąžinimo žiniaraščiuose (kadaise buvo ir tokie Gimnazijoje….) parašė po nulį. Bet tai tik smulkmena, palyginus su tuo, kad aš ir vakar gėrėjausi jos vidiniu ir išoriniu grožiu, pakantumu seneliui, kuris vėl pasakoja jau daug kartu pasakotus dalykus, žvilgsniu, kuris gydo…

*

Aš dovanoju jums, mano brangieji žmonės, šį įrašą, kad visi, kurie čia užsuks, žinotų ir prisimintų: jei visi būtume į Mariją ir Audrių panašesni, pasaulis būtų jaukesnis. Bremenas, Talinas, Londonas, Niujorkas, Kalifornija – visur jie dirbo, gyveno ir gali dirbti, gyventi. Kai vakar prisiminėme KTUG žmones, tai tik stebėjomės: Dubajus, Naujoji Zelandija, Pietų Afrika, JAV, Didžioji Britanija, Stokholmas… Ir visur jie, mūsų žmonės, yra pagarbos verti žmonės, gėrio nešėjai.

*

Būkite laimingi, Marija ir Audriau! MirA – toks dabar jūsų kodas.

Atsakymai

skaitytojas, 2015-07-22 12:55:08

Gerai,kad yra Jūsų tinklalapis-taip sužinome apie tokius žmones-talentus,jų sėkmę pasaulyje. Juk didžiosios dalies lietuviškos žiniasklaidos informaciniai prioritetai yra kiti.