Visai kitokios pamokos

Gi būna taip – sėdi ir džiaugiesi…

Gimnazijoje surengėme šešias inovatyvias pamokas: istorijos, geografijos, anglų kalbos, meno ir vadybos (taip skambiai aš pavadinau dvi savo pamokėles…). Gėris!

*

Istorikas Domas pakilo tokiais viražais, kad visi suprato – kažkam istorija patinka!

*

Geografė Akvilė pateikė tokią elektorinę geografiją, kokios gyvenime nebuvau girdėjęs. Visi politikai turėtų pamatyti tuos paveikslėlius, kuriais įrodoma, kaip geografiškai galima manipuliuoti rinkimų rezultatais.

*

Pavaduotoja Daiva papasakojo tai, ko irgi nebuvau girdėjęs – kad aliejinė tapyba nuodinga, kiek laiko džiūsta vienas dažų sluoksnis. O koks gėris pamatyti Ch. Soutino, A.Blatt’o ir kt. paveikslus, paklausyti profesionalo komentarų.

*

Abiturientės Ieva ir Gytė mane tiesiog apstulbino, pateikusios debatų tipo pateiktį anglų kalba. Kokia anglų kalba! Kokia įtaiga! Koks bendravimas su auditorija! Ir kokia nuostabi auditorija… Puikus mokytojos Jūratės pedagoginis žingsnis!

*

Taigi aš sakau, rašau, įtikinėju mokytojus: gyvenimas nesuskirstytas į matematikos, istorijos, geografijos ir pan. pamokas. Gyvenimas mus užklumpa visuotinėmis, inovatyviomis pamokomis. Va, tada ir reikia mokytis! Bet prieš tai reikia būti parepetavus…

Atsakymai

Burgis, 2012-11-16 14:08:57

Įvertinkite patirties paketą…

Ieva, 2012-11-16 14:40:15

Mums patiko! Ačiū,kad mums buvo suteikta galimybė g

dalyvauti šiose pamokose:)

Filo, 2012-11-16 17:04:09

O, kaip šaunu! Kada laukti TEDxKTUG? 🙂

Filo, 2012-11-16 18:20:12

Aš rimtai. 🙂 TEDxVilnius buvo, TEDxKTU jau buvo, dabar eilė TEDxKTUG.

Žinant gimnazistų pajėgumus, pristatymų galima būtų tikėtis net stipresnių už šitos dvylikametės kalbą apie bankinių paskolų spindesį ir skurdą. Turbūt ne aš vienas mielu noru duočiausi apšviečiamas apie elektorines manipuliacijas ir kt.

Filo, 2012-11-17 13:52:08

Kauniečiai šiandien (XI 17) dar gali spėti: TEDxYouth Laisvės Alėja. Kiti gali stebėti internetu. 🙂

(pats su renginiu nesu niekaip susijęs, taigi, čia ne reklama 😉