Visi savo vietose…

*

Tokie sutapimai: „Eurovizijoje“ mūsų grupė „F***“ nepateko į finalą; žurnalas „Reitingai“ aptiko, kad tūkstančių mokinių neišprusimas siaubingas.

*

Jei mane kas nors pasiųstų padainuoti į „La Scala“ ir aš ten nesublizgėčiau (įtariu, kad nesublizgėčiau…), tai gal kas nors prisiimtų atsakomybę už tai, kad pasiuntė ne tą ir ne ten?

*

Dabar gi niekas iš pasiuntusių „F***“ į „Euroviziją“ neskuba prisiimti atsakomybės (R.Zilnys, D.Užkuraitis, A.Giržadas yra gimę „Eurovizijai“ ir taškas!…). Žinoma, gali būti, kad niekas ir neturi būti kaltinamas, – nesu muzikos žinovas. Bet kai niekas iš atvedusiųjų mokinius į neišprusimo liūną neskuba prisiimti atsakomybės, aš galiu tik pasibaisėti…

*

Ką tik kalbėjau su lrytas.lt žurnaliste. Ji, ko gero, šį tą iš to, ką pasakiau, paskelbs ir… vėl aš būsiu kaltas! O tie, kurie turėtų sėsti į kalėjimą už švietimo sistemos suniokojimą, liks savo vietose. Šiltose vietose.

*

Man sako: „Tu esi skandalistas!“

„Aha, – sakau aš. – Jūs nesate skandalistai, tai ko skundžiatės, kad darbo nerandate, kad girtuokliavimas stulbina, kad socialinė nelygybė siutina, kad iš Lietuvos bėgti norisi?“

*

Aš moku mėgautis gyvenimu! Bet vis prisimenu, kad bus blogai, „jei aš vienas džiaugsiuos, o kiti liūdės…“. Todėl netylėsiu, nesusitaikysiu! Dabar, jeigu teis, tai jau lygtinai nepasiūlys… O tada gal ir jūs atsipeikėsite.

Atsakymai

Vilkas Pilkas, 2017-05-12 15:59:46

…bet juk interviu metu, prieš kokį riebesnį teiginį užtenka pasakyti “kas gali paneigti, kad…” ir gaunate teisinį imunitetą.

Žinote, mano kuklia inžinieriaus nuomone, kieti matematikai aplamai turėtų būt teisiškai neapkaltinami – argi galima apkaltinti žmogų, kuris sugeba matematiškai įrodyti Banacho – Tarskio paradoksą?

Sokolovas, 2017-05-12 18:08:55

“VISIEMS” IŠSILAVINIMO NESUTEIKSI

Pradžiai reikėtų nedaug…

Dešimtokams, neišlaikiusiems PUPP, neturi būti leidžiama siekti vidurinio išsilavinimo.

Aštuntokus (ir kt), neišlaikiusius bent vieno dalyko standartizuoto testo, palikt antriems metams.

Abitūros egzaminai turėtų būti rimtesni. Dabar moksleiviai žino- egzaminų užduotys bus “pritempiamos prie jų”, neišlaiko vos dešimt procentų. Ir daugelis nededa jokių pastangų…

Sokolovas, 2017-05-12 19:19:16

LENGVAS, BET GRAŽUS UŽDAVINYS

Dėžėje yra žali, geltoni, ir raudoni rutuliukai. Negeltoni sudaro 80,34 proc. visų rutuliukų, nežali sudaro 59,66 proc. visų rutuliukų.

a) Kiek procentų visų dėžėje esančių rutuliukų sudaro neraudoni rutuliukai?

b) Koks gali būti mažiausias dėžėje esančių žalių rutuliukų skaičius ?

Dalius, 2017-05-12 21:24:01

Ačiū, Vilke, už gerą humoro raziną:) Man ir matematikai kažkas antgamtiško:)

Amber, 2017-05-13 10:18:23

Nebėra veiksmo Lietuvoje. Visi tik kalba, bet niekas nieko nebedaro. Aš irgi nesu Eurovizijos ekspertas, bet, mano nuomone, Eurovizija tėra šou, cirkas todėl ten negalioja atsakomybė. Čia tas pats kas klausti, kas prisiims atsakomybę už tai, kad filme blogiukai pridarė daug žalos. Televizija yra verslas, kurio tikslas pritraukti kuo daugiau klientų(žiūrovų) prie hipnotizuojančių ekranų, nuo kurių atsiranda priklausomybė.

Burgis, 2017-05-13 10:22:39

Amber: teisybė… Bet vis tik. Net tie, kurie lošia kortomis (ne iš pinigų…), stengiasi laimėti, o ne tik lošti.

Sokolovas, 2017-05-13 14:05:18

Visiškai nesidomiu visokiomis eurovizijomis, bet vis dėlto…Juk vertinimas yra subjektyvus dalykas !

Tai, kas įvyko (ar neįvyko),- yra tik “vertinimo komisijos” SKONIO REIKALAS.

Manau, jog jei mūsų atlikėjai nepateko į konkurso tęsinį, -ateity reikia iš viso ignoruot patį konkursą.

Nevalia įkyriai belstis į duris, jei jas užtrenkia “prieš nosį”. Juk tai žemina !

Giedrius, 2017-05-13 18:29:18

Motyvacijos klausimas yra pats svarbiausias bet kokioje veikloje. Ir nuo jos priklauso visos veiklos rezultatas. Net jeigu dirba tokio pat išsilavinimo, tokios pat kvalifikacijos ir tokių pat sugebėjimų žmonės. Išoriškai atlieka tuos pačius veiksmus, o rezultatas išeina skirtingas. Blogai yra vidinis abejingumas tam darbui, kurį darai, blogai yra susitelkimas tik į techninę reikalo pusę, taip pat blogai yra per didelis “prisirišimas” prie rezultato… Tik čia ir dabar… Ta tema yra geras filmas “Taikus karys”. Labai rekomenduoju. Internete yra anglų, lietuvių ir rusų kalba. Ypatingai nekantrūs galite pažiūrėti pabaigą nuo 1:47:40.

https://www.youtube.com/watch?v=wOmgYyFYBfU

Nors, aišku gilesniam suvokimui ir įspūdžiui reikėtų peržiūrėti visą nuo pradžių.

Sokolovas, 2017-05-13 21:44:33

NEVISAVERTIŠKUMO KOMPLEKSAS

Iš viso, ko pergyvent dėl visokių euro-vizijų? Mes turime pirmiausia apsikuopti savo Namuose taip, kad būtų gera SAVIEMS, ir nebūtinai SVETIMIEMS.

Euro-vizija…Pažvelkime per tokią prizmę: gal ne mes JŲ neverti, o JIE neverti MŪSŲ.

Nevisavertiškumo komplekso daigai slypi dėl “mūsiškių” nepaliaujamo troškimo “užkariauti pasaulį”, o iš tikrųjų-mėgdžioti jį…

Bet…Nebusime “ES bamba”. Turime rūpintis savo nedideliu žemės lopinėliu. Ir (pasikartosiu)- savo žmonių gerbūviu, o ne įvaizdžiu akyse tų, kas mus tyliai niekina, ir iš mūsų tyčiojasi…

Karolis, 2017-05-13 23:07:07

Eurovizija, kaip dainų konkursas, tai gal ir nebloga idėja. Tik kad suprastėjo labai. O šiaip aš tai nežinau, ar eurovizija nuo pat pradžių buvo gėjų šventė, ar visgi nuo kažkurių metų pradėjo primityvėti iki TO?

Nes iš pradžių eurovizija buvo šventė, kurioje švęsdavo 2-ojo pasaulinio karo pabaigą. O dabar gi, ši dainų olimpiada, kai kurių žmonių nuomone, tiesiog prašosi karo.

skurdelis, 2017-05-17 16:19:57

Sokolavai, gal atsakymas 40%?

Mažiausią skaičių kol kas sugalvoju tik 5000….

Sokolovas, 2017-05-17 21:57:56

Skurdeliui:

Jūs puikiai atlikote veiksmus, tik neatidžiai perskaitėte klausimus, ir vien dėl to atsakymai neteisingi:)

Buvo klausimai tokie:

Kiek procentų …sudaro NEraudoni rutuliukai?

Koks gali būti mažiausias ŽALIŲ (o ne visų) rutuliukų skaičius?

Taigi, dar truputį paskaičiuokite 🙂

Vitalis, 2017-05-22 06:31:23

Giedriau, ačiū už filmą “Taikus karys”.