Visus stiklus pakeisiu…

Kai pradedi matyti pasaulį lyg pro miglą – pakeisk akinių stiklus. Kai pradedi abejoti savo teisumu ir tikrumu – pakeisk stiklus (taures) ant stalo, pripildyk jas vyno švelnaus ir saldaus, žiūrėk jai į akis ir siurbčiok kartu su ja, kol viskas nuplauks, nuskries, nugiedrės… Kai pradedi nerimauti dėl sveikatos – padidink krūvį ir tempą, gėrėkis, kaip traukia variklis, traukia!

*

Išmečiau į sandėliuką į lankas nukrypusias šios svetainės diskusijas. Nupjoviau žolę kieme ir už jo. Išgėrėme po taurę gero vyno. Prabudau pusę penkių ryto ir supratau – taip viskas gerai, kad net nesinori miegoti… Taip visur skauda, kad net negali užmigti (:-))). Diena tokia įdomi!

*

Susitikimas su buvusiu gimnazistu, specialiai atvykstančiu iš Vilniaus. Nežinau vizito tikslo, įdomu!

*

Atviroji pamoka pagal projektą „Žmogus tarp žmonių“. Retai man leidžia mokytojauti, turiu pasistengti.

*

Priėmimo į gimnaziją diena. Turiu sumažinti neprimtųjų liūdesį, turiu įteigti naujokams elito klasės jausmą.

*

O jums, tai skaitantiems, kas iš to? Patarimas. Kai kompiuteris nebesusitvarko su užduotimis, mes jį „perkrauname“ (iš naujo įkrauname), tiesa? Kai tu nori staiga reikia pakeisti savo būseną, jausmą, nuostatą – „perkrauk“ save. Pasirink tam kitą darbą, kitą miego režimą, kitą vyną…

*

Bet nepakeisk tos, kuri tau padeda pasikeisti!

Atsakymai

Burgis, 2011-05-25 08:45:55

Reitinguokite patarimą…

Burgis, 2011-05-25 09:39:59

Jau susitikau su buvusiu gimnazistu Tomu Mrazausku. Knygų dailininku. Gal net geriausiu Lietuvoje knygų dailininku! Po kelių dienų apie tai parašysiu naujoje temoje.

Burgis, 2011-05-25 11:51:43

Ir vėl pasidžiaugsiu, nors ką tik verkiau… Man patiko mano atvirosios pamokos klausytojai, labai patiko! Ypač tos trys kantrios mamos. Ačiū!

Mama, 2011-05-25 12:47:46

Labai patiko KTU sonata – dvi ramios dalys apie japoniškąją ir čiurlioniškąją harmoniją su temperamentingu Bonos Sforcos intarpu ir ne mažiau temperamentingu matematikos ir poezijos finalu. Ačiū, lauksiu kitų galimybių pasimokyti gimnazijoje.