Žaidžiame krepšinį?

TV diktorius sako maždaug taip: „Toliau – apie orus ir vėl eisime triuškinti rusus!“ O aš galvojau, kad mūsų komanda žaidžia su komanda…

*

Lenkai, žinoma, yra pasipūtę kalakutai, gaidžiai ir urodai. Lenkai yra pilni šlėktiškos puikybės nevykėliai. Lenkai yra pretenzingi rėksniai. Lenkai yra šlykštūs.

*

Rusai yra girtuokliai ir tinginiai. Visi rusai, išskyrus tuos, kurie žydai, yra bukagalviai neišprusę laukiniai. Rusai yra agresoriai, veidmainiai, banditai. Rusai yra šlykštūs.

*

Serbai yra tie patys rusai tik iš kitos vietos. Serbai yra nesąžiningi niekšeliai. Serbai yra godūs nemokšos. Serbai yra šlykštūs.

***

Tpfu! Net neskanu burnoje. Ar čia internautai komentuoja krepšinį??? Ar čia tie, kurie rengiasi priimti dvidešimt keturių Europos valstybių svečius? Žmonės, žmonės! Pasimokykime svetingumo. Pasimokykime kalbėti neapibendrindami. Pasimokykime žaisti! Ne tik aikštėse. Gyvenime.

Atsakymai

Burgis, 2011-07-10 11:17:52

Reitinguokite sutriuškindami…

NiekurNeiva, 2011-07-10 12:11:11

Vakar netikėtai (specialistams – sensacingai) baigėsi moterų 1/4 Vokietija-Japonija rungtynės 0:1 . Vokietaitėms buvo juoda diena. O štai daugiatūkstantis stadionas buvo tikras šaunuolis: sužaidus 110 min., likus žaisti gal 10 ar daugiau minučių, kai ore tvyrojo PRALAIMEJIMAS, visas stadionas ATSISTOJĘS PLOJO, bandydamas įkvėpti, paskatinti, pagerbti etc. ir bent taip pagelbėti savo numylėtinėms. Kažkuria prasme ir sau, kaip čempionato šeimininkams ir rengėjams…

iceland, 2011-07-10 18:34:09

Burgi nepyk manau tu užsivedęs 🙂

Lietuvių rinktinė triuškino rusų rinktinę, kuri atstovauja Rusijai. Tai gal triuškindami Rusijos rinktinę ir triuškinam rusus ?

O tolesni tavo tų trijų tautybių aprašymai… na atsiprašau tikrai retas kuris taip galvoja. Ir tas diktorius kuris užsitraukė tavo nemalonę netikiu, kad taip galvoja.

Burgis, 2011-07-10 18:43:51

iceland: o Jūs skaitote delfi.lt, lrytas.lt ir kt. komentarus? O jūs stebite, kokios yra didžiausios dalies aistruolių nuostatos? Ir ne tik mūsų aistruolių! Ir ne tik krepšinio. Atrodo, kad vyksta ne varžybos, o karai tarp šalių, tautų… Man tai, žinoma, nerūpi visai („…man rūpi tik tai, kad ji myli mane…“), bet nemėgstu, kai man gadina žaidimo skonį, nemėgstu! Pavyzdžiui, šį vakarą aš laukiu finalinių varžybų, o ne karo su serbais…

iceland, 2011-07-10 18:55:05

Komentarus ne arba labai retai. Spėju ta didžioji dalis yra utros arba forsai kuriems nėra svarbiausias žaidimas. Šiaip jeigu skaitau tai eurobasket dažniausiai forumą ir man atrodo, kad tikrai nėra jos piktos. Žinoma visur yra išsišokėlių kuriems parėkauti (ir ne aikštelei,o internete) yra svarbiau. O negi jums gadintų varžybas keli nuprotėją paaugliai, kurie neturi ką veikti ?

Burgis, 2011-07-10 19:11:56

Ačiū, iceland, gal tikrai nereikia dairytis… Noriu, kad laimėtų!

Arvydas, 2011-07-10 22:14:29

Ne , NUGALETI negalima , reikia triuskinti. 🙂 Speciau , kad zodis “nuzudyti” i tiesiogini eteri dar neprasiskverbe. Juk zmogus zmogui -vilkas. Taigi geraiusiai atitiktu zodis “papjauti” 🙂 Ko nepadarysi ar nepasakysi del reitingu….

QQ, 2011-07-10 23:07:19

Taip, “apibendrinimas” yra viena iš sunkiausiai išgujamų bendravimo ydų..

Ir visgi, galbūt lietuviams “laimime prieš rusus” įskiepijo dar Žalgirio ir CSKA kovos..?

Neapibrendrinkim fanų 🙂

petras, 2011-07-11 13:35:55

keli internautai ne rodiklis 😉 kitu atveju tai jau būtų apibendrinimas, ką jūs sakėt geriau nedaryt 😀

petras, 2011-07-11 13:44:18

o šiaip sportas net labai susijęs su tautiškumu. ir kai žaidžia nacionalinės rinktinės, komandų praktiškai nebelieka. komandos būna tik klubinės.

ir šiaip ne į temą prisiminiau atvejį, kai lietuviai žaidė su prancūzais futbolą Kaune. iškėlė lietuvaičiai vėliavą su nupieštu afrikos žemyno kontinentu ir prancūzų vėliavos spalvom nudažytą su prierašu prancūziškai: sveiki atvykę į europą. tai kilo didžiulis skandalas, lff gavo pinigines baudas sumokėt, o sirgaliai bart, dėl neva rasistinio išpuolio ( nors realiau tai buvo tiesiog faktas). ir įdomiausia yra tai, kad visai nesenai prieš metus ar du. pietų prancūzijoje buvo žaidžiamos draugiškos varžybos tarp prancūzų ir kažkurios š. afrikos valstybės. ir buvo nušvilptas prancūzų himnas. sirkozy baisiausiai pasipiktinęs buvo, sakė, kad dar toks atvejis ir daugiau nebebus draugiškų varžybų su afrikos šalim. tai va, tokie tie takeliai. čia ne į temą, bet šiaip pamąstymams apie tautas ir sportą 🙂

Burgis, 2011-07-11 15:10:14

Petras: tai ir bėda, kad ne keli internautai, o visa govėda… Ir ne tik internautai. Man nepatinka, kai sportas politizuojamas, nacistizuojamas, homofobizuojamas.

petras, 2011-07-11 16:19:21

visiškai nesutinku. sportas nėra nacistizuojamas, homofobizuojamas (nelabai net ir suprantu šitų žodžių ir jų ryšio su sportu). kokia visuomenė tokie ir internautai – labai įvairi (beto juk intelektualus žmogus nerašys ten pat, kur ir storžievis rašo, tai gali susidaryt iškreiptas vaizdas, kad visi blogi). o kad nemaža dalis lietuvaičių yra gezai, tai čia ne sportas kaltas.

sonata, 2011-07-11 17:30:55

Manyčiau, kad toks grynas reiškinys kaip sportas neturi visokių -zacijų, bet profesionalų klubai ir komandos turi savo savininkus, finansinius rėmėjus, kurie dažnai būna su išankstinėmis nuostatomis ir visokiais -izmais. “… kaip dūdorius birbin, taip kazoką šoku. Kitaip tariant, gudiškai rašyt nemoku…” Man vakar buvo graudu žiūrėti į Formulės 1 veteraną Marką Veberį. Na neleido komandos bosai jam lenkti Sebastijano Vetelio, neleido… yra susitarimai, kurių reikia laikytis. Užtat Marko ir bolido konstrukcija prastesnė, ir palaikymas jaunikliui akivaizdus. Gabus tas Sebastijonas, bet kartais laimi ne be “stūmimo”. Panašiai ir kitokiose probleminėse situacijose, kur pro sporto uždangą prasimuša verslas, politika ir dar visokio plauko interesai.

iceland, 2011-07-11 19:52:21

Noriu Jus pasveikinti su labai gražia pergalę ir gražiu vaizdu ekrane, kokybišku žaidimu :)))

Burgis, 2011-07-11 20:01:05

iceland: ačiū, ir Jūs sveikinu! Vis dar negaliu patikėti… Gražiai dirbo vyrukai, gražiai.