Žemė mus visus sutaikys

Atsikėliau ir tuoj eisiu tvarkyti savo braškių… Geresnio užsiėmimo šventei nesugalvosi – pabendrauti su augalėliais, su žeme. Taigi Žolinė.

*

Bet negaliu praeiti pro kompiuterį… Ir kol Žemė manęs nepaglostė, labai knieti parašyti dviem temom. Save ir kitus padirginti. Bet žiūrėkite, aš tik užsiminsiu, bet nerašysiu!

*

  1. Ką švenčiame? Žolinę. Šįryt vyskupas per radiją pasakė: „Anot legendos, kai Marija mirė, kitą dieną kape jos nerado, jos vietoje rado gėlių.“ Taigi vyskupas kviečia paminėti legendą. Eglė – žalčių karalienė irgi tiktų?

*

  1. Ar jūs žinojote, kad už Rūtos Meilutytės gyvenimą, mokslą ir treniruotes Plimute moka mūsų tautinis olimpinis komitetas? O aš tik vakar sužinojau… Kiek moka? Kelis kartus TV laidos vedėjas Edmundas Jakilaitis to klausė Artūro Poviliūno, bet pašnekovas nuo atsakymo išsisuko – nežino, mat, jis… Žino tik tiek, kad rugsėjo pradžioje kalbės su Rūtos tėčiu ir ta suma bus padidinta.

***

Nežinote mano pozicijos šiais klausimais? Ir nesužinosite. Žemė man sako – viskas teisinga, viskas gerai. Rudeniop labai gerai girdžiu Žemę…

Atsakymai

Burgis, 2012-08-15 09:57:05

Teisinga nekalbėti?…

NiekurNeiva, 2012-08-15 12:43:22

  1. Ir sakė, ir rašė, ir kalbėjo, … bet be faktologijos.

Man atrodo, kad realybė pilkesnė:

… She won a swimming scholarship (stipendija) to Plymouth College and the rest of her fees are being paid by the Lithuanian Olympic committee. …

Variantų KAIP GYVENTI ieškojo ir sprendė tėtis (šeima), bet ne LTOK. Ir stipendiją gavo Rūta, t.y. tai joks LTOK nuopelnas. Taigi tiksliau būtų sakyti, kad LTOK nenusišalino ir, tikėtina, apmokėjo Rūtos Lietuvos ATSTOVAVIMĄ, dalyvaujant varžybose – skyrė “dienpinigius”, apmokėjo keliones ir pan.

Aišku, tai tik spėjimas.

P.S. Mūsų treneriai MATERIALIAI nesuinteresuoti, kad gabūs vaikai mokytųsi ir sportuotų užsienyje. Spėju, kad taip jie praranda tą ½ sportininko premijos, kai pasiseka (įdomu, ar gaus tuos 200000 pirmasis treneris?)

P.P.S Man sunku patikėti, kad anglų treneriui Jon Rudd iš Plimuto buvo mokama neva lietuviui treneriui. Ir net Žaidynių metu…

Regina D., 2012-08-15 12:50:18

Pamiršote rugpjūtį pradėti skyreliu”Klausk! Rugpjūtis” 🙂

Regina D., 2012-08-15 12:56:23

Jei leis įkelti, rekomenduoju –

http://www.youtube.com/watch?v=RHa0aWBgb70&feature=youtu.be

Labai norėtųsi su kuo nors apie tai pasikalbėti :). Ar legendos mums nieko nesako?

NiekurNeiva, 2012-08-16 08:18:55

Sportininkams, treneriams, kitiems rinktinės nariams. VISO 3 260 000 LTL plius BMW…

http://www.kksd.lt/index.php?3673050096

«2012 olimpines premijos_pataisytas.doc»

Olimpinės čempionės Rūtos Meilutytės treneriams priklausančią 200 tūkst. litų premiją gaus tik britas Jonathanas Ruddas, kuris su sportininke dirbo dvejus metus. Plaukimo pradmenų sportininkę išmokęs, septynerius metus su ja dirbęs ir į Didžiąją Britaniją (ne savo valia) išleidęs lietuvis Giedrius Martinionis į premijos dalį pretenduoti negali, nes premijas gali gauti tik olimpinės rinktinės nariai.

P.S. Jei Jonath būtų treniravęs britę – iš vis nieko nebūtų gavęs, kiek žinau. O pirmasis treneris irgi neliks nuskriaustas – jo kvalifikacija pakilo, alga pakils. Ir medaliu apdovanotas. Toks gyvenimas…

********

KLAUSIMĖLIS

Ar nebūtų teisinga, kad ir Žiniukai-Moksliukai, bent kai kurių tarptautinių olimpiadų nugalėtojai su mokytojais, būtų skatinami, tarkim 1/10 sportininkų sumų ?