Žiema bus šalta…

Pažiūrėkite, kiek daug šermukšniai užaugino uogų – žiema bus šalta, atšiauri.

***

O krizė pas mus dar neparodė visų dantų – netrukus parodys: uždarysime atominę elektrinę ir pasileisime kainų spirale aukštyn, o pajamų spirale – žemyn. O čia dar tas niūrusis metų laikas, kai net naujametinis laikrodis primena: pa-se-nai, pa-se-nai, pa-se-nai…

Reikia ieškoti atsvaros, inkaro…

***

Dažniau žiūrėk į šviesą.

***

Kai trūksta natūralios ar dirbtinės šviesos, ieškok šviesos žmonėse:

„Kas man kaip saulytė

Šypsosis ir švies?

Aš bėgu, mamyte,

Artyn prie tavęs.“

(Anzelmas Matutis).

***

Tinka ir tėtis, ir dėdė…

***

Nelaimė viena nevaikšto… Laimė, tu jau moki vaikščioti vienas! (žodžių žaismas… :-))).

Kartoju ir kartoju (sau, vaikams, geriems žmonėms…): išmok būti vienas! Nesurūstėk. Nenusimink. Neprarask vilties. Šaipykitės, bet kartosiu: artėja ne žiema, artėja pavasaris! Po keturių mėnesių už šildymą nemokėsime nė cento, pažadu! Po šešių mėnesių maudysiuos nešildomo vandens baseine, pažadu!

Atsakymai

Jolanta, 2009-11-11 15:27:55

Ačiū už šviesą.

zyle, 2009-11-11 17:51:11

Kartą įlindau į delfio komentarus ir stulbau nuo purvo ir bukumo gausybės. Ir staiga skaitau komentarą: Ar girdite, kaip lietus šniokščia? O virš Gedimino bokšto vaivorykštė…Kaip gera!

Aš irgi kažką parašiau gražaus. Ir taip mes kokį 20 min rašėme šviesius žodžius, kurie taip keistai skambėjo tarp nepraustaburnių įtūžio pilnų sakinių.

Bet kažkodėl aš jaučiausi gera daranti: o gal kažkas perskaitys?

neringa, 2009-11-11 20:15:16

As perskaitysiu ir apsidziaugsiu!Nes tikrai kaip ir tu pavargau nuo bukai piktu komentaru,o norisi isgirst kazka gero,grazaus,sildancio ir mielo!

susimąstes, 2009-11-11 21:11:52

Na Burgis mane ir stebina…įdomus jis žmogus.Toks šviesus ir paslaptingas. Kaip jis pats sako “mistika”. Bet ištikro gera skaityti šituos gražius dalykus. Net laimingesnis pasijaučiau =) Matyt reiks matematiką pradėt mokytis…

apb, 2009-11-11 21:13:21

O, taip! Šermukšniai iš tiesų pranašauja šaltą žiemą. Pas mus zylutės ant palangės sutūpusios, tokios liūdnos atrodo. Matyt, nujaučia šaltą žiemą. Jei žiema bus šalta, reikės jas į kambarį įsileisti 🙂

Daina, 2009-11-11 21:49:23

Abejočiau dėl šermukšnių. Mūsiškis beveik neužaugino uogų šiemet, gal dvi trys menkos kekelės. O anksčiau pilnutėlaitis būdavo. Šiaip tai požymis toks yra – daug šermukšnių pranašauja gilią žiemą.

mama R, 2009-11-12 10:14:52

Daina, gal Jums nebus ši žiema nei gili, nei šalta. Šermukšnis šalia Jūsų šildys ir džiugins. Žiema tebus tik metų laikas.

apb – pats laikas zylutėms padėti lašinių. Mus jau džiugina smalsuolės lesyklėlėje. Kiekviena ryta pusryčiaudami jas matome. Kol kas nelabai alkanos, tačiau atskrenda pasižiūrėti kas naujo lesyklėlėje.