Žvelgiu pro langą…

Didžioji savaitė… Laukimas. Gimnazijoje tylu. Už lango, studentų miestelyje, tuščia. Pirmą kartą per mano 40 darbo metų studentai visą savaitę atostogauja semestro viduryje. Tegu pailsi… Pavargo jau bestudijuodami, pavargo. Iš šimto laikiusių pirmąją egzamino dalį – 24 teigiami įverčiai. Tai labai daug! Anksčiau būdavo 5-10 procentų. Turėdavau problemą, kaip semestro pabaigoje neigiamus paversti teigiamais. Šis semestras – kitoks…

*

Prisiminęs praėjusio semestro studentų kritiką (žr. ankstesnę temą), išsprendžiau ilgą ilgą tikimybių teorijos uždavinį – nuo pradžios iki galo! Keturis puslapius prirašiau, keturis brėžinėlius nubraižiau. Dabar taip spręsti turės ir mano studentai – prisiprašė.

*

Žvelgiu pro langą į savo studentų miestelį… Priešais – mano fakultetas. Priešais – tas kelias, kuriuo mes ėjome su apginto diplominio projekto plakatais, o mus žurnalistai fotografavo todėl, kad aš gavau 24 999-ąjį KPI diplomą. Ne, todėl, kad kartu ėjo mano grupės draugė, kuri gavo 25 000-ąjį diplomą. Kartu ėjo grupės draugas, kurio jau nebėra…

*

Į tą kelią pro bendrabučio langą žvelgiau tada, kai juo ėjo viena panelė žaliu paltu su gražia balto kailio apikakle. Ir aš tą akimirką supratau – ji bus mano žmona! Ir yra.

*

Ką man daryti su savo akimis? Pavargo jos žiūrėti į tą monitorių, o į gražias paneles negaliu žiūrėti dėl kelių priežasčių: 1) jų dabar nematau, jos atostogauja; 2) mano galimybės matyti gerokai pranoksta kitas mano galimybes; 3) dabar tokių gražių, kaip ta žaliu paltu, visai nebėra!

*

Et, vėl tvarkysiu savo šiukšlyną… Juk šventės artėja, pavasaris verčia apsikuopti.

 

Atsakymai

Burgis, 2012-04-03 12:54:26

Tiesiog spragtelkite…

Giedrius, 2012-04-03 16:43:43

Tiesa…dabar tokių gražių paltų nėra. Ir žmonių tokių nėra. Liko…puspalčiai:)

dominykas, 2012-04-03 18:03:10

Ką jau ten paltai – britų mergos net kelnių neįperka… Ot laikai!

Ieva, 2012-04-03 20:46:21

Bet žinote, toji panelė su žaliu paltu, pamačiusi Jus (žr. temos „Tikro draugo gimimo diena“ fotografiją), neabejoju, pagalvojo – jis bus mano…!

Žinoma, ne žmogelio išvaizda svarbiausia, bet atsispirti vyriškam grožiui ir žavesiui visgi sunku. Ir sakykit ką norit, bet iš tos fotografijos kairėje pusėje sėdinčio vyruko akių – kažkas spinduliuoja.

Ieva, 2012-04-03 20:48:14

*žvilgsnio, žvilgsnio, žvilgsnio…